ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення детального плану території (Одеська обл, Овідіопольський р-н, Таїровська с р, масиви № 3, № 4, № 5, для будівництва нової злітно-посадкової смуги та Звіту про CEO

         Овідіопольська районна державна адміністрація Одеської області повідомляє, що на офіційній сторінці Овідіопольської районної державної адміністрації Одеської області (http://www.ovidiopol-rada.gov.ua/) оприлюднений детальний план території, яка розташована за адресою: Одеська область, Овідіопольський район, Таїровська селищна рада, масиви № 3, № 4, № 5  (за межами населених пунктів), для будівництва нової злітно-посадкової смуги та Звіт про стратегічну екологічну оцінку детального плану території, яка розташована за адресою: Одеська область, Овідіопольський район, Таїровська селищна рада, масиви № 3, № 4, № 5  (за межами населених пунктів), для будівництва нової злітно-посадкової смуги.

 

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Детальний план території, яка розташована за адресою: Одеська область, Овідіопольський район, Таїровська селищна рада, масиви № 3, № 4, № 5  (за межами населених пунктів), для будівництва нової злітно-посадкової смуги.

Містобудівна документація розробляється у зв’язку зі зміною призначення ділянки, що розглядається,  для розміщення будівництва, експлуатації та обслуговування нової злітно-посадкової смуги 16/34.  Проект ДПТ розробляється в рамках реконструкції, будівництва аеродромного комплексу КП «Міжнароднийаеропорт «Одеса». Проектована територія є додатковою територією для розміщення обладнання при реконструкції існуючої злітно-посадкової смуги аеродромного комплексу КП "Міжнародний аеропорт Одеса". Територія ДПТ розташована у західній та південній території на межі ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд авіаційного транспорту. В ДПТ розглядається тільки додаткова територія, необхідна для розміщення радіотехнічних засобів радіонавігації та посадки та метеообладнання.

На території ділянки ДПТ розміщені: метеорологічне обладнання, ГРМ-І+ДМЕ -337°, вогні наближення з МК-337 кат. III, КРМ-ІІ -157°, патрульна автодорога.

При експлуатації вказаного устаткування на вказаній території вплив на атмосферне повітря,  водне середовище, акустичний вплив, утворення відходів не передбачається.

Планувальними рішеннями передбачено комплексний благоустрій території.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Овідіопольська районна державна адміністрація Одеської області.

3) Процедура громадського обговорення:

строки: з 18 травня 2020 року протягом 30 днів включно;

спосіб участі громадськості: надання письмових зауважень і пропозицій;

орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Овідіопольська районна державна адміністрація Одеської області за адресою: 67800, Україна,  Одеська  область, Овідіопольський район, смт. Овідіополь, вул. Шевченка, 169 або  на офіційному сайті (http://www.ovidiopol-rada.gov.ua/);

         орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси: Овідіопольська районна державна адміністрація Одеської області, адреса: 67800, Україна,  Одеська  область, Овідіопольський район, смт. Овідіополь, вул. Шевченка, 169 або в електронній формі на адресу: е-mail: rda_zagal@ovidiopol.odessa.gov.ua;

строки подання зауважень і пропозицій: з 18 травня 2020 року протягом 30 днів включно;

громадські слухання будуть проведені у формі презентації проекту містобудівної документації із звітом про стратегічну екологічну оцінку.

презентація відбудеться 21.05.2020 року, початок об 10.00 годині в приміщенні Овідіопольськоїрайонної державної адміністрації Одеської області за адресою: вул. Т. Шевченка, 169, смт. Овідіополь, Овідіопольський район,  Одеська область, 67801.

місце знаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: 67800, Україна,  Одеська  область,  Овідіопольський район, смт. Овідіополь, вул. Шевченка, 169

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: реалізація планувальних рішень не передбачає транскордонних наслідків для довкілля, у тому числі для здоров’я населення.