ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення документу державного планування – детального плану території земельної ділянки для проектування, будівництва та обслуговування вітрової електростанції (ВЕС) на території Роксоланівської сільської ради та Овідіопольської сели

         Овідіопольська районна державна адміністрація Одеської області повідомляє, що на офіційній сторінці Овідіопольської районної державної адміністрації Одеської області (http://www.ovidiopol-rada.gov.ua/) оприлюднений детальний план території земельної ділянки для проектування, будівництва та обслуговування вітрової електростанції (ВЕС) на території Роксоланівської сільської ради та Овідіопольської селищної ради Овідіопольського району Одеської області (за межами населеного пункту )та Звіт про стратегічну екологічну оцінку детального плану території земельної ділянки для проектування, будівництва та обслуговування вітрової електростанції (ВЕС) на території Роксоланівської сільської ради та Овідіопольської селищної ради Овідіопольського району Одеської області (за межами населеного пункту).

 

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту: Детальний план території земельної ділянки для проектування, будівництва та обслуговування вітрової електростанції (ВЕС) на території Роксоланівської сільської ради та Овідіопольської селищної ради Овідіопольського району Одеської області (за межами населеного пункту).

В містобудівній документації опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території площею1677,900 га. Документ розроблений у відповідності до вимог чинного законодавства України.

В межах розроблення містобудівної документації передбачене розміщення вітрової електростанції.

Реалізація планувальних рішень передбачена в одну чергу.

За основу рішення детального плану території прийнятий принцип зонування території: промислова, допоміжна і адміністративно-господарська зона. В промисловій зоні передбачається розміщення 17 вітряних генераторів висотою до максимально вильоту лопаті 199,9 м а відстані від 500м до 1000м один від одного. Розташування вітряних генераторів передбачене на платформах. Розмір платформ ВЕУ – 30,00м х 42,00м для постійного землевідводу та 60,00м х 80,00м для тимчасового відводу на момент будівництва. В допоміжній зоні розміщується трансформаторна підстанція 110/35/10 кВ. в адміністративно-господарській зоні розміщується адміністративний корпус, пожежні резервуари, майданчик для відпочинку персоналу та майданчик для автотранспорту персоналу на 2 машино/місця. Розрахункова потужність ВЕС – 91 мгВ. До кожної платформи ВЕС запроектовані під’їзди шириною 4,20 м, рух транспорту односторонній.

Інженерне забезпечення: водопостачання привізна вода, каналізування – до локальних очисних споруд, теплопостачання – електричне обладнання.

Проектована ділянка розташована поза меж територій та об’єктів природно-заповідного фонду, не є землями зарезервованими до подальшого заповідання та особливо цінного призначення тощо.

Планувальними рішеннями передбачено комплексний благоустрій території.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Овідіопольська районна державна адміністрація Одеської області.

3) Процедура громадського обговорення:

строки: з 10 серпня 2019 року протягом 30 днів включно;

спосіб участі громадськості: надання письмових зауважень і пропозицій;

орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Овідіопольська районна державна адміністрація Одеської області за адресою: 67800, Україна,  Одеська  область, Овідіопольський район, смт. Овідіополь, вул. Шевченка, 169 або  на офіційному сайті (http://www.ovidiopol-rada.gov.ua/);

         орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси: Овідіопольська районна державна адміністрація Одеської області, адреса: 67800, Україна,  Одеська  область, Овідіопольський район, смт. Овідіополь, вул. Шевченка, 169 або в електронній формі на адресу: е-mail: rda_zagal@ovidiopol.odessa.gov.ua;

строки поданнязауважень і пропозицій: з 10 серпня 2019 року протягом 30 днів включно;

місце знаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: 67800, Україна,  Одеська  область,  Овідіопольський район, смт. Овідіополь, вул. Шевченка, 169

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: реалізація планувальних рішень не передбачає транскордонних наслідків для довкілля, у тому числі для здоров’я населення.