Повідомлення про початок процедури громадського обговорення (процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації)проекту детального плану території Овідіопольської селищної ради Овідіопольського району Одеської

Овідіопольська районна державна адміністрація Одеської області повідомляє про початок процедури громадського обговорення (процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості) проекту детального плану території Овідіопольської селищної ради Овідіопольського району Одеської області (за межами населених пунктів) та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Детальний плай території розроблено з метою:

-          формування нових земельних ділянок та визначення їх функціонального призначення з метою об’єктів розвитку  Альтернативної енергетики (ВЕС);

-          розміщення електростанції з використанням енергії вітру у кількості 16 генеруючих установок загальною потужністю приблизно 80 мВт.

-          визначення містобудівних умов та обмежень;

-          визначення безпечних умов для збереження біорізноманіття;

-          визначення необхідних заходів для охорони довкілля від ймовірного впливу.

Документи що надаються до розгляду громадськості:

-          Проект детального плану території у вигляді графічних матеріалів;

-          Пояснювальна записка до проекту детального плану території;

-          Звіт про СЕО проекту детального плану території.

Документ розроблений у відповідності до вимог чинного законодавства

Замовник проекту містобудівної документації: Овідіопольська районна державна адміністрація Одеської області.

Розробник проекту містобудівної документації: ТОВ «Бюро проектування та експертизи», у складі:

-          ГАП О.І. Арсірій (сертифікат АА№00073)

-          ГІП  С.В. Салієнко

Виконавець звіту про стратегічну екологічну оцінку: ПП «Мета-груп»

Підстави розроблення проекту містобудівної документації: розпорядження Овідіопольської районної державної адміністрації від 09.07.2019р № 257/А-2019.

Ознайомитись з текстовими та графічними матеріалами проекту містобудівної документації, в тому числі з пояснювальною запискою; звітом про стратегічну екологічну оцінку можливо в приміщенні Овідіопольської районної державної адміністрації Одеської області за адресою: вул. Т. Шевченка, 169, смт. Овідіополь, Овідіопольський район, Одеська область, 67801, або на офіційному сайті районної адміністрації:

http://ovidiopol-rda.odessa.gov.ua

Посадова особа замовника, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій - виконуючий обов’язки начальника управління містобудування та архітектури Овідіопольської районної державної адміністрації - Волощук І.В.

Пропозиції (зауваження) до проекту містобудівної документації можуть подаватися в письмовій формі та/або в усній формі під час громадських слухань.

Письмові пропозиції подаються за адресою: вул. Т. Шевченка, 169, смт. Овідіополь, Овідіопольський район, Одеська область, 67801 або в електронній формі на адресу:

rda-zagal@ovidiopol.odessa.gov.ua.

Усні пропозиції подаються безпосередньо під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу громадських слухань.

Строк подання пропозицій: з 26.08.2019 року протягом 30 днів включно (до 26.09.2019 року). Строк завершення розгляду пропозицій: 26.09.2019 року.

Громадські слухання будуть проведені у формі презентації проекту містобудівної документації із звітом про стратегічну екологічну оцінку.

Презентація відбудеться 18.09.2019 року, початок об 10.00 годині в приміщенні Овідіопольської районної державної адміністрації Одеської області за адресою: вул. Т. Шевченка, 169, смт. Овідіополь, Овідіопольський район, Одеська область, 67801.