Повідомлення про початок процедури громадського обговорення (процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації)

Овідіопольська районна державна адміністрація Одеської області повідомляє про початок процедури громадського обговорення (процедури розгляду та врахування пропозицій  громадськості) проекту містобудівної документації –  детального плану території, яка розташована за адресою: Одеська область, Овідіопольський район, Таїровська селищна рада, масиви № 3, № 4, № 5  (за межами населених пунктів), для будівництва нової злітно-посадкової смуги.

Планувальним рішенням передбачається будівництво нової злітно-посадкової смуги 16/34.  В ДПТ розглядається тільки додаткова територія, необхідна для розміщення радіотехнічних засобів радіонавігації та посадки та метеообладнання.

Документ розроблений у відповідності до вимог чинного законодавства України.

Замовник проекту містобудівної документації: Овідіопольська районна державна адміністрація Одеської області.

Розробник проекту містобудівної документації: ТОВ ТОВ «АРХІ-ТЕКСТУРИЦЯ», у складі архітектор – Багріна К.М., Сертифікат серія АА № 003314.

Підстави розроблення проекту містобудівної документації: розпорядження Овідіопольської районної державної адміністрації від 22.04.2019 № 148/А-2019, від 29.07.2019 № 295/А-2019.

Ознайомитись з текстовими та графічними матеріалами проекту містобудівної документації, в тому числі з пояснювальною запискою; звітом про стратегічну екологічну оцінку можливо в приміщенні Овідіопольської районної державної адміністрації Одеської області за адресою:  вул. Т. Шевченка, 169, смт. Овідіополь, Овідіопольський район,  Одеська область, 67801, або на офіційному сайті районної адміністрації: http://ovidiopol-rda.odessa.gov.ua.

Додатково матеріали проекту містобудівної документації розміщено в приміщенні Таїровської селищної ради Овідіопольського району Одеської області за адресою: Одеська обл., Овідіопольський р-н, смт. Таїрове, вул. Центральна, буд. 49,

Посадова особа замовника, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій – виконуючий обов’язки начальника відділу Овідіопольскоїрайонної державної адміністрації – Волощук І.В.

Пропозиції  (зауваження) до проекту містобудівної документації можуть подаватися в письмовій формі та/або в усній формі під час громадських слухань.

Письмові пропозиції подаються за адресою: вул. Т. Шевченка, 169, смт. Овідіополь, Овідіопольський район,  Одеська область, 67801 або в електронній формі на адресу: е-mail: rda_zagal@ovidiopol.odessa.gov.ua

Усні пропозиції подаються безпосередньо під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу громадських слухань.

Строк подання пропозицій: з 18.05.2020 року протягом 30 днів включно (до 16.06.2020 року). Строк завершення розгляду пропозицій: 16.06.2020 року.

Громадські слухання будуть проведені у формі презентації проекту містобудівної документації із звітом про стратегічну екологічну оцінку.

Презентація відбудеться 21.05.2020 року, початок об 10.00 годині в приміщенні Овідіопольської районної державної адміністрації Одеської області за адресою: вул. Т. Шевченка, 169, смт. Овідіополь, Овідіопольський район,  Одеська область, 67801.