Повідомлення про початок процедури громадського обговорення (процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації)

Овідіопольська районна державна адміністрація Одеської області повідомляє про початок процедури громадського обговорення (процедури розгляду та врахування пропозицій  громадськості) проекту містобудівної документації –  детального плану території земельної ділянки для розміщення торгівельного, виробничо-складского комплексу з офісними приміщеннями на території Таїровської селищної ради Овідіопольського району Одеської області (за межами населених пунктів).

Планувальним рішенням передбачається будівництво торгівельного, виробничо - складського комплексу з офісними приміщеннями на земельній ділянці розташованої за адресою: Одеська область, Овідіопольський район, Таїровська селищна рада, масив 34, земельна ділянка № 26 (за межами населеного пункту).

Документ розроблений у відповідності до вимог чинного законодавства України.

Замовник проекту містобудівної документації: Овідіопольська районна державна адміністрація Одеської області.

Розробник проекту містобудівної документації: ФО-П Прокопова К.О.

Підстави розроблення проекту містобудівної документації: розпорядження Овідіопольськоїрайонної державної адміністрації від 11.07.2019 №268/А-2019.

Ознайомитись з текстовими та графічними матеріалами проекту містобудівної документації, в тому числі з пояснювальною запискою можливо в приміщенні Овідіопольської районної державної адміністрації Одеської області за адресою:  вул. Т. Шевченка, 169, смт. Овідіополь, Овідіопольський район,  Одеська область, 67801, або на офіційному сайті районної адміністрації: http://ovidiopol-rda.odessa.gov.ua.

Посадова особа замовника, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій – виконуючий обов’язки начальника управління містобудування та архітектури Овідіопольскоїрайонної державної адміністрації – Волощук І.В.

Пропозиції  (зауваження) до проекту містобудівної документації можуть подаватися в письмовій формі та/або в усній формі під час громадських слухань.

Письмові пропозиції подаються за адресою: вул. Т. Шевченка, 169, смт. Овідіополь, Овідіопольський район,  Одеська область, 67801 або в електронній формі на адресу: е-mail: rda_zagal@ovidiopol.odessa.gov.ua

Усні пропозиції подаються безпосередньо під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу громадських слухань.

Строк подання пропозицій: з 12.09.2019 року протягом 30 днів включно (до 11.10.2019 року). Строк завершення розгляду пропозицій: 13.10.2019 року.

Громадські слухання будуть проведені у формі презентації проекту містобудівної документації із звітом про стратегічну екологічну оцінку.

Презентація відбудеться 25.09.2019 року, початок об 10.00 годині в приміщенні Овідіопольськоїрайонної державної адміністрації Одеської області за адресою: вул. Т. Шевченка, 169, смт. Овідіополь, Овідіопольський район,  Одеська область, 67801.

 

Тимчасово виконуючий обов’язки голови

районної державної адміністрації                                                        І. ІЛЬЧЕНКО               

 

Волощук

(04851)31523