02.11.2018

1 листопада збиралася на своє засідання Громадська рада при Овідіопольській районній державній адміністрації

У засіданні прийняли участь голова Овідіопольської районної державної адміністрації Володимир Левчук та заступник голови Овідіопольської районної ради Людмила Мошняга. Провела засідання голова Громадської ради Надія Марчук.

Згідно порядку денного заслухали інформацію про виконання Програми соціально-економічного розвитку Овідіопольського району за І півріччя 2018 року, про стан підготовки житлово-комунального та дорожнього господарства району до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років, про стан музейної роботи в районі. Дуже цікавою була інформація про стан інституту присяжних в Овідіопольському районі, яку довів до присутніх професор ОРІДУ НАДУ при Президентові України Саханенко Сергій Єгорович.

Членам Громадської ради запропоновано надавати свої пропозиції щодо формування суду присяжних Овідіопольського району.

Зокрема голова районної державної адміністрації Володимир Левчук довів до членів громадської ради питання щодо ситуації по Таїровській селищній раді щодо надходження податку на доходи фізичних осіб до районного бюджету, оскільки така ситуація не дозволяє забезпечити належне функціонування бюджетних установ соціальної сфери, які повністю на даний час фінансуються за рахунок районного бюджету. Дане питання потребує вирішення.

До присутніх також звернулася із заявою щодо врегулювання ситуації з виплатами працівникам освіти голова Овідіопольської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Оксана Пушнова.