10.05.2019

9 травня 2019 року в Україні відзначали День перемоги над нацизмом

Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для людства була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили об’єднані нації. Ми пам’ятаємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильними. Вона - запорука неминучості нашої перемоги. Сьогодні ми відзначаємо особливий день для кожної людини нашої землі.Урочистості з нагоди Дня Великої Перемоги розпочались в Овідіополі з самого ранку. На площі біля Овідіопольської районної ради відбувся виступ духового оркестру. Після виступу музичного колективу сформувалась святкова колона з державними прапорами та рушила до Обеліску Слави загиблим воїнам-землякам, де й відбулись основні заходи. Участь в урочистому мітингу взяли ветерани війни, керівництво району, учасники АТО, воїни-інтернаціоналісти, представники організацій та установ, учні загальноосвітніх шкіл, овідіопольці та гості.

Привітали зі знаменним святом учасників війни тимчасово виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації Ільченко Ігор Олександрович, заступник голови районної ради Людмила Мошняга, Овідіопольський селищний голова Лідія Іванівна Савельєва, голова районної спілки Овідіопольської  організації ветеранів Михайло Сєїн.


В пам'ять про тих, хто не повернувся з війни, а також воїнів, які віддали свої життя, захищаючи Україну, овідіопольці поклали квіти до Меморіального комплексу на честь  воїнів-земляків, які загинули в роки Другої Світової війни та вшанували полеглих у війні хвилиною мовчання.

По завершенню заходу ветерани разом з керівництвом району зробили фото на пам’ять.

Ветеранам дарували квіти, дякували за Велику Перемогу.

Далі урочистості продовжились святковим концертом, у програмі якого – пісні воєнних років та хореографічні композиції на воєнну тематику у виконанні творчих колективів.