29.04.2015

Благодійний концерт "Ми діти твої, Україно!"

29 квітня відбувся благодійний концерт учнів та викладачів Овідіпольської районної школи мистецтв під назвою «Ми діти твої, Україно!»

Під час концерту проводився збір коштів для сім’ї загиблого воїна-земляка з с. Доброолександрівки Яна Бароліса,  який помер 26 квітня 2015 року від важких поранень під час антитерористичної операції.

Розпочався концерт хвилиною мовчання за загиблими воїнами – земляками: Євгена Колісниченка, Бориса Кифоренка, Олега Кушніра та Яна Бароліса. До присутніх звернулася мати Євгена Колісниченка, Олена Альбертівна, яка зі сльозами на очах попросила захисників Вітчизни, що беруть участь в АТО, повертатися живими: «Ми чекаємо на Вас, наші герої, живими і неушкодженими скоріше повертайтеся додому з перемогою!»

В концерті взяли участь хореографічний ансамбль «Калейдоскоп» (кер. Левченко Л.), ансамбль скрипалів (кер. Кондратенко Н.А.), оркестр народних інструментів (кер. Яковенко Л.), хори учнів молодших і старших класів (кер. Аксентьєва М.), ансамбль педагогів Овідіпольської районної школи мистецтв , виконавці пісень, віршів та музичних творів: Артем Костенко, Марина Хлобистова, Іван Махиненко, Михайло Самара, Микола Куралов, Юлія Войтко, Арина Свіргун, Єлізавета Борушко.

Також учні відділу образотворчого мистецтва надали свої найкращі роботи, які можна було придбати, зробивши благодійний внесок.

Педагоги та учні вдячні всім глядачам, які підтримали їх виступи, та взяли активну участь у пожертвуванні коштів на допомогу сім’ї загиблого воїна-земляка з с. Доброолександрівки Яна Бароліса.