31.10.2018

День іменинника в Овідіопольському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді

Традиційно в жовтні Овідіопольським районним центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями проводиться День іменинника. Діти різних вікових категорій були учасниками святкового дійства, яке для них  підготували фахівці.

Святкова програма була дуже насиченою. Вона включила в себе фото-виставку та фото-екскурсію в історію центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді. Діти разом з батьками представили присутнім лялькову виставу за мотивами казки «Колобок». Захоплені виставою вони із задоволенням зіграли свої ролі.

Було проведено безліч цікавих конкурсів, одним з яких був «Пекельна кухня» (діти складали картину з варених овочей «Лісова галявина»). Не залишив дітей без уваги також конкурс аплікації та малюнка з природничих матеріалів.

Зі святом іменинника відвідувачів центру також прийшли привітати начальник управління соціального захисту населення  Оксана Вербицька та начальник фінансового управління Ірина Каранфілова. Вони подарували дітям солодощі та головний елемент іменин – торт зі свічками. Свято пройшло дуже емоційно та насичено.