30.10.2018

Дитячий рибальський фестиваль «KINGFISHER»

Дитячий рибальський фестиваль «KINGFISHER» - це одноденний інклюзивний захід на відкритому повітрі з елементами психологічної релаксації в форматі рибальського фестивалю для дітей у віці від 7 до 17 років, включаючи дітей з сімей в складних життєвих обставинах і дітей з особливими потребами.

27 жовтня 2018 року в с.Барабої Овідіопольського району пройшов захід  в рамках впровадження ініціативи ООН (ЮНІСЕФ) «Громада, дружня до дітей і молоді», для подолання соціально-психологічних труднощів і бар'єрів, які відчувають діти в складних життєвих обставинах і діти з інвалідністю.

Було організовано безбар'єрне середовище, допомога з боку професійних інструкторів і професійний рибальське інвентар (вудлища, оснащення, підгодовування, наживка) забезпечили можливість дітям в складних життєвих обставинах і дітям з особливими потребами взяти участь в поплавковій рибалці. Формат заходу включав екологічно-просвітницьку складову, навчальні майстер-класи та нагородження дітей-учасників.

Метою заходу є популяризація здорового способу життя та риболовного спорту для залучення дітей до активних форм відпочинку, одночасно сприяючи формуванню повноцінного інклюзивного простору в Україні.

Організатори: Міжнародна Асоціація «Євростратегія» в партнерстві з Федерацією Рибальського Спорту Одеської області. 

 

Партнери проекту:

• Міністерство соціальної політики України;

• Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ);

• Рибне господарство «Барабой»;

•Овідіопольська районна державна адміністрація Одеської області;

• Одеська міська рада;

• Магазини «Два карпа».