04.12.2018

Форум незламних

 З 24 по 26 листопада в місті Яремча Івано-Франківської області  відбулося засідання Всеукраїнської координаційної ради громадських  об’єднань родин воїнів полеглих в російсько-українській війні громадської спілки «Єдина родина України». Мета зібрання - напрацювання та зміцнення робочих зв'язків між обласними громадськими організаціями родин воїнів, полеглих в АТО (ООС), визначення основних напрямків роботи, налагодження комунікацій з владними структурами та суспільством у медичному, правовому, патріотичному та суспільному спрямуванні. В засіданні взяли участь представники громадських організацій 19 областей України.

Овідіопольський район представляла Цьось Катерина Борисівна, мати загиблого прикордонника Бароліса Яна Володимировича. Вона поділилась досвідом роботи ГО «Об’єднання матерів та дружин учасників АТО (ООС) в межах проекту «Біда не зламала! Біда об’єднала!». Учасники заходу  поклали квіти до Пам’ятної стели на честь українських воїнів, відвідали музей Небесної сотні, насолодилися красою українських Карпат .

Висловлюємо слова подяки тимчасово виконуючому обов’язки голови Овідіопольської районної державної адміністрації Ігорю Ільченку за фінансову підтримку проекту та начальнику відділу організаційної роботи та взаємодії з громадськістю Оксані Гурській за вирішення організаційних питань.

Тетяна Орлова, волонтер