11.09.2019

Інформація про підсумки проведення оздоровчої кампанії в Овідіопольському районі влітку 2019 року

Одним із найважливіших завдань органів влади у сфері соціального захисту дітей є реалізація їхнього права на оздоровлення і відпочинок
Згідно чинного законодавства у першочерговому порядку оздоровлюються: діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; вихованці дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей; діти з багатодітних та малозабезпечених сімей; діти, що перебувають на диспансерному обліку; діти учасників бойових дій; діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи; діти з інвалідністю.
Протягом літа до стаціонарного дитячого оздоровчого закладу «Рассвет» ТОВ «Курортне об’єднання «Перлина Чорномор’я» (смт Сергіївка Білгород-Дністровського району) було направлено за рахунок коштів районного бюджету 60 дітей. Молодіжненською сільською радою було придбано 18 путівок до дитячого оздоровчого комплексу «Альбатрос». Всього на придбання путівок використано 676,3 тис. грн., в т.ч. 176,4 тис. грн. – за рахунок бюджету Молодіжненської сільської ради (на 326,4 тис. грн. більше, ніж у 2018 році). 
До МДЦ «Артек» направлено 31 дитину району; до ДП УДЦ «Молода гвардія» - 23 дитини. 
Для забезпечення санаторного лікування дітей, що перебувають на диспансерному обліку, свої послуги надали обласні дитячі санаторії «Мала Долина», «Люстдорф», «Затока», на базі яких оздоровлено 437 дітей району. 
За підсумками проведення оздоровчої кампанії в літній період 2019 року оздоровлено 2100 дітей Овідіопольського району у т. ч. за батьківські та спонсорські кошти. 
З них - 1017 дітей пільгових категорій, а саме: 
- дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 122;
- діти з інвалідністю – 26;
- дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей – 338;
- талановитих та обдарованих дітей - 139 ;
- дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи – 53;
- дітей, що перебувають на диспансерному обліку – 231;
- дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій – 52;
- дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи – 22; 
-діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села - 34.
Для забезпечення оздоровчої кампанії 2019 року використано з місцевих бюджетів – 676,3 тис. грн. Залучено позабюджетних коштів 4760,0 тис. грн. Всього використано 5436,3 тис. грн.

Начальник управління 
соціального захисту населення 
районної державної адміністрації О. ВЕРБИЦЬКА