11.09.2019

Нові надходження в Овідіопольській центральній районній бібліотеці

Овідіопольська центральна районна бібліотека за Державною програмою поповнення фондів публічних бібліотек у другому кварталі отримала через Одеську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. Грушевського нову літературу.

Художня література включає в себе твори як українських, так і зарубіжних авторів.

Привертає увагу читача великий вибір творів українських авторів Ретро-детектив Ірен Роздобудько «Подвійна гра в чотири руки», цікавий, захоплюючий не відпускає до останньої сторінки. Книга Олексія Волкова «Шпиталь» розкриває таємниці старого монастиря, на території якого розміщується звичайна районна лікарня.

Андрій Любка «Саудаде». Збірка коротких історій – іскрометних, сумних, почасти автобіографічних запрошують читача пережити з автором найщасливіші, найцікавіші миті життя.

Володимир Лис «І прибуде суддя» - детективний роман із напруженим сюжетом, не зовсім звичайний детектив за класичними законами детективного жанру.

Нова збірка Романа Іваничука «Осінні узори» - це книжка про звичайних людей, новели і оповідання, написані у різні роки, з сюжетами, вихопленими просто з життя.

Люко Дашвар «Ініціація» - роман про жорстокі реалії сучасного життя, але кожен з героїв пройде свою ініціацію – хоче він того чи ні – ініціацію на право вважати себе людиною.

Артем Чех «Точка нуль» автор, що пробув на передовій 10 місяців, без пафосу, зі здоровою іронією та відвертістю створює образ сучасного українського воїна – героя нашого часу.

Іларіон Павлюк «Білий попіл» - надзвичайно цікавий, атмосферний та динамічний трилер. У ньому повно загадок, що до останньої сторінки тримають у напруженні.

Твори зарубіжних класиків Т. Драйзера «Стоїк», С. Цвейга «Світ учора». Яскравий зразок прози Вінстона Черчилля «Саврола» знайшов своїх читачів. Поповнили фонд детективної літератури твори Д.Х. Чейза «Стерв’ятник- птах терплячий» та «Дванадцять китайців і жінка», Агати Крісті «Вбивство у східному експресі», Сари Лотц «Белое безмолвие», Камілли Лекберг «Крижана принцеса» та багато інших книжок.

Це далеко не вся література, що отримала бібліотека за Державною програмою.

На абонементі центральної районної бібліотеки оформлено книжкову виставку «Книжкові новинки на наших полицях». Запрошуємо всіх, хто бажає ознайомитися з новими надходженнями до районної бібліотеки.