14.08.2020

ОБ'ЯВА Постраждалі учасники АТО мають право отримати послуги із психологічної реабілітації.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 року № 221 постраждалі учасники антитерористичної операції мають право отримати послуги із психологічної реабілітації.

Для отримання реабілітаційних послуг отримувач або його законний представник із паспортом звертається до управління соціального захисту населення Овідіопольської районної державної адміністрації за адресою: Одеська область, смт Овідіополь, вул. Т. Шевченка, 169, каб. 208,  тел. 0679201161.

Отримувач реабілітаційних послуг заповнює заяву та додає такі документи: копію паспорта, копію ідентифікаційного номера, копію посвідчення, копію довідки, яка підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Курс психологічної реабілітації складає не менше ніж 40 годин (з розрахунку на одну особу) протягом не менше ніж 14 календарних днів.

Кожною реабілітаційною установою надаються послуги з психічної реабілітації, які включають в себе індивідуальні та групові заняття з психологами, відвідування екскурсій до музеїв, пам'яток природи, спортивно-оздоровчі заходи, освітньо-пізнавальних та релаксаційних заходів тощо в залежності від індивідуальних побажань отримувачів послуг.

 

Управління соціального захисту населення Овідіопольської районної державної адміністрації