30.10.2018

Очільник району провів засідання апаратної наради

В Овідіопольській районній державній адміністрації проводиться оцінювання результатів службової діяльності державних службовців апарату та структурних підрозділів без статусу юридичних осіб публічного права Овідіопольської районної державної адміністрації, які займають посади державної служби категорії «Б» і «В»».

Про це доповіла начальник відділу управління персоналом апарату Овідіопольської районної державної адміністрації на засіданні апаратної наради 29 жовтня. Метою оцінювання є визначення якості виконання державним службовцем поставлених завдань, а також прийняття рішення щодо його преміювання, планування службової кар’єри, визначення потреби у професійному навчанні.

Оцінювання проводиться щороку у жовтні-грудні за період з 1 січня поточного року або з дати визначення завдань і ключових показників до дати видання розпорядження про проведення оцінювання.

Головуючий оголосив присутнім, що вночі з 26 на 27 жовтня 2018 року у віці 81 рік помер видатний поет та письменник Овідіопольського краю, автор книги «Місто над лиманом. Овідіополь» Анатолій Анатолійович Ройченко. 29 жовтня з 12.00 відбудеться прощання з видатним поетом. Присутні на засіданні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про Анатолія Ройченка.