06.03.2019

Підсумки районного фестивалю літературно-музичних композицій, читців та малюнка «Ми чуємо, тебе, Кобзарю, крізь століття!», присвяченого пам’яті Т.Г.Шевченка

РАЗОМ ПРИЙНЯЛО УЧАСТЬ 254 УЧАСНИКИ представники

загальноосвітніх шкіл району, бібліотек, Авангардівської та Дальницької територіальних громад.

МАЛЮНОК

1 категорія

Номінація «Інсталяція»

І місце - Жаровський Максим , Доброолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник: Бершадська Галина Трохимівна.

Номінація «Колаж»

І місце – Білоциценко Юлія, Овідіопольська РШМ, керівник: Сутулова О.А.

ІІ місце – Михайленко Дмитро, Овідіопольська РШМ, керівник: Динько Н.Г.

ІІІ місце – Зубець Микита, Овідіопольська РШМ, керівник: Динько Н.Г.

Номінація «Живопис»

І місце – Нусіна Єлизавета, художня студія «Радуга», керівник: Зубець Т.О.

ІІ місце – Трембовецька Аліна, Доброолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник: Бершадська Галина Трохимівна.

ІІ місце – Волощук Назар, Великодолинська ДМШ, керівник: Кошелап В.Г.

ІІІ місце – Алюксютенко Даніїл, художня студія «Радуга», керівник: Зубець Т.О.

 

2 категорія

Номінація «Графіка»

І місце – Антипенко Марія, Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник: Антипенко О.М

ІІ місце – Чудна Олександра, Доброолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник: Кушко В.Г.

ІІІ місце – Іскрова Ольга, Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник: Антипенко О.М.

ІІІ місце – Колесник Крістіна, Миколаївська філія Овідіопольської РШМ, керівник: Кучерак Б.В.

Номінація «Колаж»

І місце – Лінкар Анна, Овідіопольська РШМ, керівник: Сутулова О.А.

Номінація «Живопис»

І місце – Костенко Ангеліна, Овідіопольська РШМ, керівник: Сутулова О.А.

І місце – Осмастенко Анна, Великодолинська ДМШ, керівник: Кошелап В.Г.

ІІ місце – Шелкова Тетяна, Великодолинська ДМШ, керівник: Кошелап В.Г.

ІІ місце – Масюк Ян, Овідіопольська РШМ, керівник: Сутулова О.А.

ІІІ місце – Фісак Ігор, Овідіопольська РШМ, керівник: Динько Н.Г.

ІІІ місце – Найдьонова Ірина, Кароліно – Бугазька ДМШ, керівник: Сусько Т.П.

Номінація «Декоративно – прикладне мистецтво»

І місце – Томошеня Поліна, Великодолинська ДМШ, керівник: Кошелап В.Г.

3 категорія

Номінація «Живопис»

І місце – Торопова Софія, Великодолинська ДМШ, керівник: Кошелап В.Г.

ІІ місце – Капустіна Анастасія, Барабойська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник: Карлійчук Л.М.

ІІІ місце – Слабодяник Валерія, художня студія «Радуга», керівник: Зубець Тетяна Олександрівна.

ІІІ місце – Шойко Мирослава, Миколаївська філія Овідіопольської РШМ, керівник: Кучерак Б.В.

Номінація «Колаж»

І місце – Іпатенко Вадим, Овідіопольська РШМ, керівник: Динько Н.Г.

Номінація «Графіка»

І місце – Жумига Тетяна, Великодолинський НВК – ліцей

І місце – Антипенко Ксенія, Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник: Антипенко О.М.

ІІ місце – Шойко Мирослава, Миколаївська філія Овідіопольської РШМ, керівник: Кучерак Б.В.

ІІІ місце – Качур Наталя, Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник: Антипенко О.М

Категорія «Літературно – музична композиція»

 ІI Місце - Ансамбль «Калинонька», Новоградківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Керівник: Неоніла Кутик

II Місце – Троян Віталіна, Дідух Дмитро, Бондаренко Каміла, Іваненко Влвдислав, Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, керівник: Світлана Ножка  

ІІІ місце – Колектив «Барви», Доброолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник: Наталія Бойчук та Карім Качкоров 

 

Номінація «Пісенна спадщина Шевченка»

Новак Вікторія та Тищенко Дар’я,  Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів» гімназія, керівник: Юлія Вусата

 

Категорія «Читці»

Категорія : 5-8 років

 

I Місце

1.     Костирко Вероніка, Великодолинська міська бібліотека №2, керівник: Наталія Лобода

  1. Матусяк Влада, Гурток художнього читання «Живе слово», Керівник: Наталя Пушкаренко

II Місце

1.        Влад Олійник , Овідіопольська районна дитяча бібліотека , Клуб «Пізнайко», Керівник: Жанна Долженко

  1. Глушак Артем, Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів , Керівник: Тетяна Хоменко
  2. Булавко Юрій, Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів» гімназія, керівник: Наталія Гнатенко

III Місце

1.      Олексій Гешвандер , Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів , Керівник: Тетяна Хоменко

  1. Панасюк Денис, Доброолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник: Галина Бершадська

 

Категорія : 9 -12 років

 

I Місце

  1. Дарія Гайдулян , Авангардiвська бібліотека, Керівник: Людмила Гриценко
  2. Ляшенко Анна, Овідіопольська районна дитяча бібліотека , Клуб «Пізнайко», Керівник: Жанна Долженко
  3. Їлдиз Асмін, Гурток художнього читання «Живе слово», Керівник: Наталя Пушкаренко
  4. Созанська Юліана, Гурток художнього читання «Живе слово», Керівник: Наталя Пушкаренко

 

II Місце

  1. Дмитро Янчев , Авангардiвський БК, Керівник: Ірина Мішура
  2. Деркач Яна, Авангардiвська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Керівник: Світлана Клевець
  3. Кравченко Михайло, Гурток художнього читання «Живе слово», Керівник: Наталя Пушкаренко
  4. Ельвіра Погорєлова , Гурток художнього читання «Живе слово», Керівник: Наталя Пушкаренко

 

III Місце

  1. 1.     Анна Хрустовська , Авангардівський НВК, Керівник: Світлана Клевець
  2. 2.     Няньчук Кіра, Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів , Керівник: Лисенко В.В.
  3. 3.     Лінкар Ганна, Гурток художнього читання «Живе слово», Керівник: Наталя Пушкаренко
  4. 4.     Поліщук Данило, Гурток художнього читання «Живе слово», Керівник: Наталя Пушкаренко

 

Категорія : 13-17 років

 

I Місце

  1. 1.     Левицька Маріанна, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник: Наталя Дейнега 
  2. 2.     Петренко Михайло, Барабойська сільська бібліотека, керівник Олена Крівцова
  3. 3.     Бакалова Єва, Гурток художнього читання «Живе слово», Керівник: Наталя Пушкаренко

II Місце

  1. 1.     Попова Вікторія, Гурток художнього читання «Живе слово», Керівник: Наталя Пушкаренко
  2. 2.     Каранфілов Вадим, Гурток художнього читання «Живе слово», Керівник: Наталя Пушкаренко
  3. 3.     Сас Павло, Гурток художнього читання «Живе слово», Керівник: Наталя Пушкаренко

 

III Місце

  1. 1.     Павлішіна Дар’я, Великодолинський НВК – ліцей, керівник: Тетяна Дзекіш
  2. 2.     Нікітінська Анастасія, Овідіопольська районна центральна бібліотека, керівник: Лариса Паламарчук