05.10.2018

Привітали освітян району

 4 жовтня, напередодні Дня працівників освіти України, директори закладів освіти, вчителі, завідувачі дошкільних закладів, вихователі, керівники районного рівня, урочисто зібралися в районному будинку культури.

Присутніх у залі освітян, з професійним святом привітали: голова Овідіопольської районної державної адміністрації Володимир Левчук, голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський, виконуючий обов’язки начальника управління освіти, культури та спорту Олена Гарячих, начальник відділу освіти Катерина Григораш та голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України Оксана Пушнова. Всі без винятку побажали здоров’я, подякували за здійснення важливої для нас всіх місії – виховання та навчання дітей, підростаючого покоління. Адже від цього залежить розвиток нашої держави, наше майбутнє.

Володимиром Левчуком, було зауважено, що освітяни Овідіопольського району – це велика дружня сім’я, велика команда, яка займається вихованням та освітою дітей району.

Найкращі працівники закладів освіти та дошкільної освіти були відзначені почесними грамотами.

 

Присутні отримали задоволення від підготовленої відділом культури Овідіопольської районної державної адміністрації, концертної програми, за участю кращих колективів та вокалістів району.

Вітаємо, працівників освіти України, зі святом!