03.10.2018

Про оприлюднення розпорядження голови районної державної адміністрації "Про початок опалювального сезону для бюджетних установ в Овідіопольському районі "

 

У К Р А Ї Н А

 

ОВІДІОПОЛЬСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

03. 10. 2018

588/А-2018

 

 

Про початок опалювального сезону для бюджетних установ в Овідіопольському районі

 

 Відповідно до статей 6, 18, 20, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 9, 12 Закону України «Про теплопостачання», Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів Українивід 21.07.2005 року № 630, Порядку проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.02.2010 року № 151,  виходячи з кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства, з метою своєчасного початку опалювального сезону (протягом трьох діб із середньодобовою температурою 8 град. С):

 1. Управлінню освіти, культури та спорту Овідіопольської районної державної адміністрації, рекомендувати комунальній установі Овідіопольської районної ради «Овідіопольська центральна районна лікарня», комунальній установі «Овідіопольський центр первинної медико-санітарної допомоги», сільським, селищним радам та об’єднаним територіальним громадам почати опалювальний сезон для бюджетних установ, що фінансуються з місцевих бюджетів, з 15 жовтня  2018 року.

 2. Рекомендувати Овідіопольському управлінню експлуатації газового господарства забезпечити подачу газу необхідного тиску на об’єкти газопостачання з 15 жовтня 2018 року.

 3. Фінансовому управлінню Овідіопольської районної державної адміністрації своєчасно здійснювати фінансування видатків за спожитий природний газ бюджетними установами, що фінансуються з районного бюджету.

  4. Відділу організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату Овідіопольської районної державної адміністрації забезпечити оприлюднення даного розпорядження.

 5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова районної

державної адміністрації

 

В.В. Левчук