09.07.2019

Проект - "Громадські радники"

Міністерством юстиції України започатковано проект «Громадські радники», мета якого є побудова сталої та спроможної спільноти, визнаної на місцевому та державному рівнях, яка зможе зайняти унікальне місце на полі безоплатної правової допомоги.

Громадський радник – це пара юрист, тобто фахівець, який не обов’язково має фахову юридичну освіту, але може надавати допомогу населенню в питаннях, що стосуються правових методів вирішення проблем як окремих фізичних осіб так і громад в цілому.

Громадські радники отримали базові знання в галузях земельного, сімейного, трудового права. Мають навички вирішення питань соціального характеру, проблем насилля в сімї, запровадження елементів медіації. Знаються на принципах реформ, що запроваджуються в державі, можуть виступати провідниками та популяризаторами цих процесів. Мають широкі контакти з іншими провідниками правової допомоги, щоб пере направити людину або отримати вичерпну консультацію щодо проблемного питання.

На території Овідіопольського району Одеської області діє Громадський радник Тимошенко Андрій Вікторович (контактний номер телефону: +38 (068) 20-24-850) та Громадський радник Бойко Анастасія Ігорівна (контактний номер телефону: +38 (099) 42-64-145), які пройшли навчання та отримали відповідні свідоцтва.