12.10.2020

Розпорядження районної державної адміністрації "Про початок опалювального сезону для бюджетних установ в Овідіопольському районі"

 

У К Р А Ї Н А

 

ОВІДІОПОЛЬСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

05. 10. 2020

305/А-2020

 

Про початок опалювального сезону для бюджетних установ в Овідіопольському районі

 

Відповідно до статей 6, 18, 20, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 9, 12 Закону України «Про теплопостачання», Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року № 630, Порядку проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.02.2010 року № 151, виходячи з кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства, з метою своєчасного початку опалювального сезону (протягом трьох діб із середньодобовою температурою 8 град. С):

 1. Відділу освіти, культури, молоді та спорту Овідіопольської районної державної адміністрації, рекомендувати комунальному некомерційному підприємству Овідіопольської районної ради «Овідіопольська центральна районна лікарня», комунальному некомерційному підприємству Овідіопольської районної ради «Овідіопольський центр первинної медико-санітарної допомоги», сільським, селищним радам та об’єднаним територіальним громадам почати опалювальний сезон для бюджетних установ, що фінансуються з місцевих бюджетів, з 15 жовтня   2020 року.

 2.  Рекомендувати Овідіопольському управлінню експлуатації газового господарства ПАТ «Одесагаз» забезпечити подачу газу необхідного тиску на об’єкти газопостачання з 15 жовтня 2020 року.

 3. Фінансовому управлінню Овідіопольської районної державної адміністрації своєчасно здійснювати фінансування видатків за спожитий природний газ бюджетними установами, що фінансуються з районного бюджету.

 4.  Відділу документообігу, організаційної та інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату Овідіопольської районної державної адміністрації забезпечити оприлюднення даного розпорядження.

 5.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Тимчасово виконуючий обов’язки голови

районної державної адміністрації

 

І. ІЛЬЧЕНКО