19.03.2020

Шановні жителі сіл Миколаївка та Калаглія!

У зв’язку з постійним надходженням скарг щодо роботи сільських рад з питання водопостачання та у зв’язку з введенням карантину на території району, проведено комісію з питань надзвичайних ситуацій з виїздом до Миколаївської сільської ради. На зустріч також було запрошено керівництво Калаглійської сільської ради.

Прийнято ряд важливих рішень для безперебійної подачі води, але і від вас, шановні жителі, залежить, чи буде у вас вода вдома, що в сьогоднішніх умовах є дуже важливим питанням.

Діючим законодавством заборонено використання питної води для поливу огородів та теплиць. І саме в весняно-літній період, здебільшого, відбуваються перебої в подачі води. Голови сільських рад та керівники комунальних підприємств попереджені про кримінальну відповідальність за порушення санітарних правил та норм щодо запобігання інфекційним захворюванням. Але і вони, в свою чергу, вимушені терміново реагувати на невиконання жителями норм використання питної води.

Отже, вже від завтра, під постійний контроль потрапляють особи, які використовують питну воду для поливу огородів та теплиць. Всі факти незаконного відбору води будуть передаватись до правоохоронних органів. 
Поважайте себе та своїх сусідів.

Будьте здорові!