09.07.2019

Склад дільничних виборчих комісій Позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року

Одномандатний виборчий округ № 140

Позачергові вибори народних депутатів України

  1. 21 липня 2019 року

 

Виборча дільниця № 510672

Звичайна,Велика, поштова адреса: вул.Добрянського, 28, смт Авангард, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67806

Місцезнаходження: будинок культури, фойє, каб.1

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання 

Дата народження

1

Ночвіна Альона Дмитрівна

Голова комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

29.08.1994

2

Дерезюк Дмитро Сергійович

Заступник голови комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

25.05.1981

3

Дуняк Оксана Володимирівна

Секретар комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

28.12.1975

4

Кучер Олена Павлівна

Член комісії

05.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

22.10.1998

5

Акулов Ігор Олександрович

Член комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

04.11.1980

6

Андронєнко Лариса Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

18.01.1977

7

Юсков Микола Анатолійович

Член комісії

05.07.2019

ОВК

03.03.1979

8

Васка Володимир Миколайович

Член комісії

05.07.2019

ОВК

23.06.1967

9

Стеценко Валентина Василівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

22.08.1948

10

Ворошилова Ірина Леонідівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

01.10.1990

11

Гудей Марина Леонідівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

20.08.1984

12

Самарін Євген Сергійович

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

15.12.1996

13

Джумарик Надія Андріївна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

21.10.1992

14

Грек Галина Вікторівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

30.09.1985

 

 

 

Виборча дільниця № 510673

Звичайна,Велика, поштова адреса: вул.Ентузіастів, 5/1, смт Великодолинське, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67832

Місцезнаходження: початкова школа, каб.12, 10

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Локтєва Ольга Богданівна

Голова комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

08.06.1961

2

Цвігун Оксана Василівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

30.10.1979

3

Алексєєва Тетяна Іванівна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

19.12.1958

4

Буханенко Ірина Степанівна

Член комісії

05.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

05.08.1979

5

Лоздан Тетяна Петрівна

Член комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

15.07.1985

6

Романенко Ольга Пилипівна

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

25.01.1977

7

Петрова Ольга Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

16.07.1976

8

Мацак Марія Степанівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

04.05.1978

9

Павлуткіна Людмила Степанівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

07.10.1962

10

Кондратенко Ольга Олексіївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

03.08.1961

11

Персіанова Світлана Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

07.07.1982

12

Чіньонна Антоніна Олексіївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

26.09.1951

13

Лазаренко Григорій Васильович

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

19.10.1994

14

Протасевич Тетяна Андріївна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

27.03.1971

 

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510674

Звичайна,Велика, поштова адреса: вул.Центральна, 95, смт Великодолинське, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67832

Місцезнаходження: школа №1, кл.1, 2

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Корнєйко Світлана Віталіївна

Голова комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

02.06.1980

2

Корнєйко Павло Сергійович

Заступник голови комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

18.05.2000

3

Підлубна Ганна Миколаївна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

12.08.1977

4

Малінова Наталя Василівна

Член комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

15.05.1960

5

Сухиніна Ольга Сергіївна

Член комісії

08.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

06.09.1984

6

Кушніренко Ірина Сергіївна

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

22.10.1965

7

Іванов Костянтин Сергійович

Член комісії

05.07.2019

Кравець Микола Михайлович

15.04.1998

8

Кісільчак Сабіна Асифівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

28.09.1995

9

Антонова Тетяна Олексіївна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

02.04.1977

10

Скліфасовська Валентина Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

30.05.1958

11

Кедик Світлана Петрівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

10.06.1970

12

Педдер Людмила Юріївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12.04.1959

13

Лиса Віта Русланівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

24.03.1993

14

Базелян Леоніда Іванівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

11.08.1961

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510675

Звичайна,Велика, поштова адреса: вул.Світла, 1, смт Великодолинське, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67832

Місцезнаходження: Одеська сільськогосподарська школа майстрів, к.1, 2

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Мошняга Євген Сергійович

Голова комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

24.06.1991

2

Стаднік Оксана Іванівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

29.06.1972

3

Благун Любов Олександрівна

Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

21.09.1966

4

Гуріна Наталія Валеріївна

Член комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

18.06.1979

5

Ткаченко Людмила Олександрівна

Член комісії

08.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

08.05.1977

6

Кедік Ганна Іллівна

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

03.10.1977

7

Гаврилюк Інна Валеріївна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

08.02.1985

8

Кадієвська Ганна Вячеславівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

21.10.1986

9

Говердовська Наталя Василівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

15.11.1962

10

Степова Олена Анатоліївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

13.02.1980

11

Власенко Варвара Вікторівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

17.12.1985

12

Гамандій Тетяна Василівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

23.07.1983

13

Лук’янчук Євгенія Сергіївна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

17.08.1993

14

Явілко Ліля Едемівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

23.01.1968

 

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510676

Звичайна,Велика, поштова адреса: вул.Центральна, 99, смт Великодолинське, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67832

Місцезнаходження: ДЮСШ № 1, методичний кабінет, каб.1, 2

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Соцкова Наталія Петрівна

Голова комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

01.01.1983

2

Альшевська Оксана Миколаївна

Заступник голови комісії

08.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

01.01.1967

3

Степова Олена Анатоліївна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

13.02.1980

4

Мостова Яніна Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

13.10.1982

5

Бурдуй Денис Іванович

Член комісії

05.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

31.12.1984

6

Арсонова Катерина Юріївна

Член комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

08.07.1990

7

Пазушкіна Олена Григорівна

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

14.08.1979

8

Мошняга Сергій Анатолійович

Член комісії

05.07.2019

Кравець Микола Михайлович

22.01.1968

9

Сурду Наталія Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

15.12.1985

10

Верешкіна Наталя Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

14.08.1979

11

Баюра Наталія Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

25.02.1963

12

Гнатюк Назар Володимирович

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

03.08.1986

13

Швець Лілія Валентинівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

22.10.1991

14

Фесечко Тетяна Петрівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

16.12.1969

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510677

Звичайна,Велика, поштова адреса: вул.Паркова, 30, смт Великодолинське, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67832

Місцезнаходження: будинок культури, к.1, 2

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Ткачук Оксана Анатоліївна

Голова комісії

08.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

27.09.1973

2

Третьяк Олена Євгенівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

19.07.1996

3

Матушевська Наталя Костянтинівна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

06.06.1990

4

Скалозуб Любов Леонідівна

Член комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

03.03.1973

5

Зіміна Олена В’ячеславівна

Член комісії

05.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

13.01.1981

6

Мошняга Ольга Сергіївна

Член комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

03.02.1998

7

Олійник Олена Степанівна

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

02.07.1967

8

Вікулова Марина Валентинівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

07.09.1965

9

Дімова Тетяна Василівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

22.12.1958

10

Мазніченко Ірина Геннадіївна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

06.01.1959

11

Гордієвська Олена Анатоліївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

18.07.1976

12

Арсонова Катерина Юріївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

08.07.1990

13

Даниліна Тетяна Тимофіївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

18.04.1963

14

Книш Анжеліка Іванівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

25.07.1970

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510678

Звичайна,Велика, поштова адреса: вул.Євгена Колісниченка, 140, смт Овідіополь, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67801

Місцезнаходження: адмінбудинок ТОВ "Україна 2010", каб.1, 2

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Гончар Ігор Юрійович

Голова комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

20.02.1974

2

Войтко Віра Степанівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

23.06.1954

3

Боговик Тетяна Вікторівна

Секретар комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

21.01.1958

4

Осадціва Валентина Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

21.07.1966

5

Рахлицька Надія Митрофанівна

Член комісії

08.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

30.08.1964

6

Гойман Лариса Олексіївна

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

16.01.1980

7

Боговик Лариса Дмитрівна

Член комісії

05.07.2019

Кравець Микола Михайлович

18.09.1952

8

Кондратюк Анна Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

06.10.1989

9

Вознесенська Ханум Рафігівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

28.05.1973

10

Боговик Лариса Дмитрівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

18.09.1952

11

Паучак Юрій Петрович

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

06.04.1975

12

Сологуб Костянтин Федорович

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

23.02.1950

13

Бутенко Тетяна Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

02.05.1989

14

Красанюк Ольга Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

28.07.1983

 

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510679

Звичайна,Велика, поштова адреса: вул.Т.Шевченка, 240, смт Овідіополь, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67801

Місцезнаходження: селищний будинок культури, каб.1, 2

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Гуличко Оксана Євгенівна

Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

02.09.1967

2

Базелян Наталія Вікторівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Кравець Микола Михайлович

21.05.1987

3

Сафонова Ірина Миколаївна

Секретар комісії

05.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

29.11.1983

4

Хаджи Олександра Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

15.05.1981

5

Сологуб Ніна Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

14.10.1959

6

Гордус Віталій Володимирович

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

26.06.1980

7

Флора Ірина Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

22.10.1971

8

Хмара Тетяна Вікторівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

10.03.1973

9

Гордійчук Віта Анатоліївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

27.07.1991

10

Федорова Надія Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

22.01.1969

11

Чебаненко Людмила Сергіївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

27.01.1966

12

Масловська Валентина Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

14.07.1957

13

Фриз Джемма Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

17.09.1991

14

Івахнюк Тетяна Валеріївна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

20.12.1970

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510680

Звичайна,Велика, поштова адреса: вул.Т.Шевченка, 95, смт Овідіополь, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67801

Місцезнаходження: районний будинок культури, каб.1, 2

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Шипилевич Галина Михайлівна

Голова комісії

05.07.2019

Кравець Микола Михайлович

06.09.1962

2

Їлдиз Катерина Михайлівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

27.08.1989

3

Баланюк Галина Григорівна

Секретар комісії

08.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

06.08.1965

4

Якимчук Інна Віталіївна

Член комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

14.09.1996

5

Рахлицький Олександр Миколайович

Член комісії

08.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

08.04.1973

6

Павлюк Тетяна Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

01.07.1978

7

Попсуй Світлана Едуардівна

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

09.04.1964

8

Князь Олександр Ігорович

Член комісії

05.07.2019

ОВК

10.07.1986

9

Луцька Людмила Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12.03.1973

10

Берлізова Ганна Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

02.05.1987

11

Коваленко Тетяна Григорівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

10.02.1953

12

Гориця Наталія Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

19.01.1977

13

Лупенко Наталія Валентинівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

29.03.1956

14

Нестеренко Тетяна Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

Червачов Сергій Миколайович

14.10.1957

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510681

Звичайна,Велика, поштова адреса: вул.Лесі Українки, 111, смт Овідіополь, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67801

Місцезнаходження: школа №2, каб.1, 2

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Проконіна Алла Сергіївна

Голова комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

12.08.1976

2

Мороз Маргарита Іванівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

14.12.1966

3

Єднакова Наталія Іванівна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

29.08.1953

4

Гордійчук Віта Анатоліївна

Член комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

27.07.1991

5

Кюссе Аліна Ігорівна

Член комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

27.02.1997

6

Франчук Наталія Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

30.10.1977

7

Білик Світлана Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Кравець Микола Михайлович

25.05.1983

8

Герасимчук Валентина Іванівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

22.08.1966

9

Баланюк Галина Григорівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

06.08.1965

10

Гоменюк Наталя Іванівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

21.01.1966

11

Нікітенко Людмила Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

18.11.1973

12

Баланюк Валентина Василівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

29.06.1958

13

Кюссе Наталія Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

01.05.1975

14

Лижин Микола Володимирович

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

25.08.1982

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510682

Звичайна,Велика, поштова адреса: вул.40-річчя Перемоги, 24, смт Таїрове, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 65496

Місцезнаходження: школа, актовий зал, кл.1

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Сорокіна Тетяна Георгіївна

Голова комісії

08.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

08.12.1961

2

Басараб Людмила Іванівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

07.01.1964

3

Глотова Жанетта Миколаївна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

30.10.1957

4

Ніколаєв Анатолій Іванович

Член комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

14.03.1978

5

Додонова Ольга Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

07.06.1962

6

Загорняк Костянтин Пилипович

Член комісії

05.07.2019

ОВК

04.02.1972

7

Гоцаценко Тамара Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

08.08.1959

8

Кузнєцова Юлія Валентинівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

23.02.1985

9

Михайленко Наталія Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

21.03.1984

10

Горячкун Андрій Петрович

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

27.02.1977

11

Постна Лариса Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

09.06.1968

12

Маничев Костянтин Сергійович

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

13.02.1993

13

Бурлак Ганна Вікторівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

29.10.1986

14

Новікова Анна Федорівна

Член комісії

05.07.2019

Червачов Сергій Миколайович

08.05.1987

 

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510683

Звичайна,Велика, поштова адреса: пров.ж/м "Совіньйон" Південносанаторний, 2, с.Лиманка, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 65037

Місцезнаходження: ТОВ "Совіньйон", каб.1, хол

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Суховілова Валентина Миколаївна

Голова комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

07.01.1962

2

Додонова Ольга Іванівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

07.06.1962

3

Генріх Ольга Володимирівна

Секретар комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

16.03.1991

4

Богданова Алла Юріївна

Член комісії

08.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

06.09.1980

5

Морозан Дмитро Олегович

Член комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

01.01.1987

6

Занько Роман Володимирович

Член комісії

05.07.2019

ОВК

16.08.1982

7

Кованда Віктор Володимирович

Член комісії

05.07.2019

ОВК

04.06.1960

8

Кованда Валентина Іванівна

Член комісії

08.07.2019

ОВК

16.03.1960

9

Бурсак Любов Іванівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

13.03.1957

10

Морозан Вікторія Сергіївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

18.02.1992

11

Ніколаєва Наталія Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

07.05.1978

12

Жукова Карина Олександрівна

Член комісії

08.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

21.04.2001

13

Возний Олександр Олегович

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

27.06.1993

14

Сівак Наталія Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

25.03.1975

 

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510684

Звичайна,Велика, поштова адреса: просп.ж/м "Чорноморка" Свободи, 6, с.Лиманка, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 65037

Місцезнаходження: адмінбудинок КСП "Нива", каб.1, 2

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Горячкун Андрій Петрович

Голова комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

27.02.1977

2

Анісімова Майя Ігорівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

01.05.1996

3

Сухін Ірина Володимирівна

Секретар комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

20.06.1993

4

Пилипчук Валентина Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

21.03.1954

5

Безродна Світлана Дмитрівна

Член комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

09.10.1998

6

Терещенко Катерина Вікторівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

22.07.1983

7

Топольська Христина Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

21.07.1983

8

Чорбаджи Тетяна Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

02.02.1977

9

Гниліченко Євген Вікторович

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

25.12.1980

10

Подольний Віталій Сергійович

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

27.07.1987

11

Лохаівський Павло Юрійович

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

29.06.1977

12

Белозьорова Валентина Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

17.12.1974

13

Чепурняк Віктор Григорович

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

15.02.1965

14

Марущак Ніна Сергіївна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

02.04.1987

 

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510685

Звичайна,Велика, поштова адреса: вул.ж/м "Червоний хутір" Центральна, 1А, с.Лиманка, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 65037

Місцезнаходження: офісне приміщення, каб.1

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Семенюк Наталія Вікторівна

Голова комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

23.07.1974

2

Лизанець Людмила Володимирівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

15.11.1958

3

Рогачко Христина Олегівна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

02.03.1999

4

Нечепуренко Олена Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

01.02.1978

5

Дьомкіна Ірина Юріївна

Член комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

26.11.1986

6

Гуйт Ганна Олегівна

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

24.02.1985

7

Філінюк Василь Михайлович

Член комісії

05.07.2019

ОВК

09.10.1996

8

Зелінський Олег Миколайович

Член комісії

05.07.2019

ОВК

01.06.1984

9

Павлюк Владислав Іванович

Член комісії

05.07.2019

ОВК

20.08.1995

10

Волинець Володимир Володимирович

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

07.09.1960

11

Дімова Олена Вікторівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

26.06.1982

12

Рогачко Христина Олегівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

02.03.1999

13

Мішин Валерій Іванович

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

18.07.1954

14

Подлєсна Галина Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

15.01.1949

 

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510686

Звичайна,Середня, поштова адреса: вул.Соборності, 102, с.Барабой, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67841

Місцезнаходження: школа, кл.1, медичний кабінет

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Карлійчук Катерина Вікторівна

Голова комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

15.09.1980

2

Кобилянська Анастасія Віталіївна

Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12.10.1999

3

Кобилянська Валентина Леонідівна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

16.12.1975

4

Возненко Світлана Василівна

Член комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

02.10.1952

5

Кучерявенко Ірина Василівна

Член комісії

08.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

13.02.1959

6

Мурашко Ніна Павлівна

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

03.12.1955

7

Жовталюк Надія Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Кравець Микола Михайлович

29.10.1960

8

Мурашко Ігор Володимирович

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

31.01.1988

9

Мурашко Микола Володимирович

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

14.09.1980

10

Зачепа Наталія Василівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

27.04.1979

11

Зозуля Мирослав Сергійович

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

11.02.1987

12

Под’ячева Любов Леонідівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

30.09.1977

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510687

Звичайна,Середня, поштова адреса: вул.Дружби, 126, с.Дальник, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67842

Місцезнаходження: адмінбудинок СТОВ "Маяк", каб.1, 3

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Матковська Олександра Спиридонівна

Голова комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

18.06.1948

2

Сізова Олена Сергіївна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

27.08.1984

3

Сарабейська Ольга Олександрівна

Секретар комісії

08.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

02.08.1971

4

Шепелєва Наталя Валеріївна

Член комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

10.07.1987

5

Добровольська Галина Федорівна

Член комісії

05.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

07.08.1977

6

Касьян Олена Віталіївна

Член комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

24.12.1997

7

Коротков Петро Григорович

Член комісії

05.07.2019

Кравець Микола Михайлович

01.01.1948

8

Бачевська Олена Яківна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

20.10.1960

9

Касьян Олена Віталіївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

24.12.1997

10

Кузьмінова Віроніка Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

28.11.1988

11

Касьян Валентина Василівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

10.04.1979

12

Римбалюк Інна Вікторівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

22.10.1995

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510688

Звичайна,Мала, поштова адреса: вул.Миру, 24, с.Грибівка, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67842

Місцезнаходження: автогараж СТОВ "Маяк", каб.1, 2

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Бежинар Лариса Геннадіївна

Голова комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

28.10.1973

2

Зубенко Наталія Дмитрівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

23.08.1959

3

Черномирдіна Анастасія Вікторівна

Секретар комісії

08.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

28.05.1985

4

Чорна Альона Василівна

Член комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

20.05.1991

5

Куліш Катерина Анатоліївна

Член комісії

05.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

08.06.1964

6

Рогожинська Надія Федорівна

Член комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

20.07.1953

7

Митрик Христина Якимівна

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

19.04.1976

8

Корсуненко Ольга Сергіївна

Член комісії

05.07.2019

Кравець Микола Михайлович

14.07.1971

9

Дацька Олена Яковлівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

09.11.1960

10

Титомир Наталія Станіславівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

23.01.1976

11

Дулгер Марина Георгіївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

04.04.1980

12

Митрик Карина Олегівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

14.01.1995

 

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510689

Звичайна,Середня, поштова адреса: вул.Новоселів, 1А, с.Санжійка, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67842

Місцезнаходження: початкова школа, каб.3, 5

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Сердюченко Діана Василівна

Голова комісії

05.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

11.07.1984

2

Зельманчук Світлана Володимирівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

01.04.1966

3

Ананьєва Діна Іванівна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

06.04.1965

4

Бабєнцова Світлана Дмитрівна

Член комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

19.11.1964

5

Бледюк Людмила Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

05.07.1990

6

Ройченко Анна Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

Кравець Микола Михайлович

26.04.1995

7

Воробйова Світлана Андріївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

30.12.1967

8

Козуніті Наталія Ярославівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

05.02.1975

9

Рязанова Тетяна Віталіївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

03.04.1986

10

Кузьміних Надія Олексіївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

25.08.1976

11

Олійникова Дарія Андріївна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

03.08.1988

12

Гуменюк Олександр Юрійович

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

18.11.1997

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510690

Звичайна,Середня, поштова адреса: вул.40 років Перемоги, 29, с.Доброолександрівка, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67834

Місцезнаходження: будинок культури, кабінет директора, кабінет художнього керівника

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Копилова Софія Андріївна

Голова комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12.10.1977

2

Веселкова Любов Іванівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

03.10.1965

3

Ісайко Оксана Василівна

Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

25.04.1982

4

Онищук Наталія Василівна

Член комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

25.08.1994

5

Скокова Людмила Сергіївна

Член комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

31.01.1982

6

Кулаковська Людмила Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

14.05.1950

7

Каранфілова Надія Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Кравець Микола Михайлович

22.09.1967

8

Петкевич Наталія Вікторівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

12.06.1982

9

Задоя Надія Семенівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

01.07.1951

10

Кушко Вікторія Ігорівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

17.08.1992

11

Свинцов Владислав Андрійович

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

14.01.1993

12

Адаменко Олена Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

06.08.1976

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510691

Звичайна,Середня, поштова адреса: вул.Софіївська, 79, с.Йосипівка, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67811

Місцезнаходження: адмінбудинок сільської ради, каб.9, 18

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Яковлєва Олена Валентинівна

Голова комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

03.12.1991

2

Смоляна Ольга Іванівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

03.04.1961

3

Савельєва Ірина Олегівна

Секретар комісії

05.07.2019

Кравець Микола Михайлович

17.04.1999

4

Сухая Вікторія Юріївна

Член комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

21.06.1987

5

Лазарева Світлана Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

21.09.1988

6

Левінець Наталія Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

23.04.1993

7

Січко Галина Федорівна

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

01.08.1966

8

Жук Тетяна Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

31.12.1989

9

Смоляна Наталія Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

23.10.1973

10

Корнілова Олена Василівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

21.02.1977

11

Давіденко Катерина Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

26.03.1990

12

Слюсаренко Ірина Валеріївна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

14.07.1988

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510692

Звичайна,Середня, поштова адреса: вул.Шкільна, 25, с.Калаглія, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67815

Місцезнаходження: школа, музичний клас, фойє музею

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Авраменко Тетяна Олегівна

Голова комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

22.11.1991

2

Дяченко Ірина Володимирівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

06.10.1969

3

Лісунова Галина Павлівна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

10.11.1950

4

Панкін Микола Миколайович

Член комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

25.04.1973

5

Недіна Юлія Сергіївна

Член комісії

08.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

05.06.1992

6

Смоловик Надія Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

21.12.1971

7

Андрійченко Людмила Анатоліївна

Член комісії

05.07.2019

Кравець Микола Михайлович

25.01.1968

8

Маланіч Галина Анатоліївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

01.07.1974

9

Бакуло Ірина Ігорівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

15.05.1992

10

Марченко Ірина Василівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

14.03.1980

11

Карпік Дмитро Олегович

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

10.10.1988

12

Чубок Майя Іванівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

24.06.1972

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510693

Звичайна,Велика, поштова адреса: вул.Чорноморська, 5, с.Кароліно-Бугаз, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67844

Місцезнаходження: школа, кабінет праці, підсобне приміщення

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Петрунжел Євгенія Володимирівна

Голова комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

17.11.1984

2

Токар Лариса Никифорівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

22.11.1955

3

Мітченко Ольга Юріївна

Секретар комісії

08.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

14.10.1978

4

Будяк Ольга Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

13.01.1963

5

Горайко Крістіна Юріївна

Член комісії

05.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

10.06.1997

6

Сторчак Тамара Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

02.03.1950

7

Вічева Ганна Сергіївна

Член комісії

05.07.2019

Кравець Микола Михайлович

17.02.1992

8

Волошин Олександр Васильович

Член комісії

05.07.2019

ОВК

06.06.1972

9

Карлаш Віта Леонідівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

09.08.1979

10

Семенюк Валентина Олексіївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

31.08.1951

11

Ковальська Тамара Петрівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

11.02.1953

12

Горайко Вікторія Андріївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

07.04.1981

13

Мітченко Ольга Юріївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

14.10.1978

14

Кантаржи Лариса Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

04.05.1970

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510694

Звичайна,Середня, поштова адреса: вул.Миру, 12, с.Мар’янівка, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67831

Місцезнаходження: адмінбудинок сільської ради, каб.1, 2

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Мотінова Каріна Юріївна

Голова комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

10.03.1999

2

Мельнікова Вікторія Вікторівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Кравець Микола Михайлович

29.01.1993

3

Балан Олена Павлівна

Секретар комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

12.08.1976

4

Лось Любов Павлівна

Член комісії

08.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

17.06.1984

5

Кривченко Наталія Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

02.09.1962

6

Гура Тетяна Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

18.01.1967

7

Кішенко Ольга Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

17.09.1986

8

Киричук Світлана Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

19.02.1958

9

Кузнєцова Лідія Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

19.01.1946

10

Кільянова Жанна Вікторівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

01.10.1983

11

Івчук Іван Миколайович

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

07.07.1993

12

Унтіла Валентина Анатоліївна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

23.04.1956

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510695

Звичайна,Середня, поштова адреса: вул.Дністровська, 111А, с.Миколаївка, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67813

Місцезнаходження: будинок культури, фойє, каб.1

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Трофименко Надія Григорівна

Голова комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

24.12.1986

2

Горохова Ілона Андріївна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

30.08.1976

3

Панкевич Людмила Олександрівна

Секретар комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

08.09.1976

4

Хомин Катерина Павлівна

Член комісії

05.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

07.10.1978

5

Білоциценко Олена Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

30.08.1977

6

Лазарєва Таїса Борисівна

Член комісії

05.07.2019

Кравець Микола Михайлович

05.04.1970

7

Паламарчук Наталія Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

29.05.1977

8

Лазарєва Таїса Борисівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

05.04.1970

9

Молчанова Ірина Сергіївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

03.06.1988

10

Головач Раїса Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

30.12.1963

11

Маркітан Поліна Валеріївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

01.07.1984

12

Колісник Михайло Сергійович

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

11.09.1994

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510696

Звичайна,Велика, поштова адреса: вул.Приморська, 9, с.Молодіжне, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67840

Місцезнаходження: школа, каб.1, фойє

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Волостних Анна Ігорівна

Голова комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

21.01.1990

2

Кушнір Наталія Едуардівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

12.06.1975

3

Черняшевська Людмила Миколаївна

Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

24.11.1971

4

Куценко Ольга Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

04.04.1970

5

Байбородіна Ольга Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

19.12.1959

6

Горбатюк Алла Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

26.03.2001

7

Пилипчук Вікторія Олексіївна

Член комісії

08.07.2019

Кравець Микола Михайлович

16.11.1989

8

Добренко Галина Федорівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

01.04.1953

9

Дороніна Ольга Анатоліївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

25.07.1972

10

Петровська Ольга Леонідівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

17.05.1982

11

Акіруш Тетяна Григорівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

15.01.1986

12

Пацакула Богдан Володимирович

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

25.09.1992

13

Літовченко Ольга Петрівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

12.08.1980

14

Гикава Світлана Юріївна

Член комісії

05.07.2019

Чоботар Олександр Сергійович

04.03.1978

 

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510697

Звичайна,Велика, поштова адреса: вул.Виноградна, 1, с.Молодіжне, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67840

Місцезнаходження: сільський клуб, каб.1, фойє

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Кожушняну Наталя Іванівна

Голова комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

20.07.1988

2

Дьоготь Наталія Олексіївна

Заступник голови комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

15.04.1959

3

Бур’янська Інна Василівна

Секретар комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

01.10.1981

4

Граціотова Олена Борисівна

Член комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

16.12.1973

5

Байбородин Олег Володимирович

Член комісії

05.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

21.03.1960

6

Волицька Ольга Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

15.12.1957

7

Домбровська Марія Іванівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

13.04.1958

8

Гринчак Михайло Михайлович

Член комісії

05.07.2019

ОВК

14.04.1985

9

Шпінь Любов Василівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

18.01.1959

10

Федонюк Світлана Анатоліївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

27.02.1980

11

Доронін Олександр Дмитрович

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

21.05.1992

12

Головачова Віра Микитівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

13.04.1957

13

Берлян Валентина Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

06.12.1984

14

Гонтар Галина Петрівна

Член комісії

05.07.2019

Чоботар Олександр Сергійович

28.11.1970

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510698

Звичайна,Середня, поштова адреса: вул.Б.Хмельницького, 140, с.Надлиманське, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67812

Місцезнаходження: школа, кабінет української мови, кабінет педагога-організатора

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Ткаченко Тетяна Анатоліївна

Голова комісії

05.07.2019

Кравець Микола Михайлович

20.06.1982

2

Голубенко Олена Володимирівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

13.10.1996

3

Ільків Світлана Іванівна

Секретар комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

23.08.1959

4

Погребняк Людмила Василівна

Член комісії

05.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

25.04.1965

5

Осипова Надія Григорівна

Член комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

13.10.1956

6

Матющенко Тетяна Вікторівна

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

07.01.1980

7

Кутішевська Олена Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

05.04.1978

8

Запорожець Алевтина Федорівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

23.11.1939

9

Сорочан Наталія Казимирівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

14.11.1959

10

Вальчиковська Світлана Анатоліївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

04.01.1967

11

Коломієць Віталія Вікторівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

14.11.1985

12

Худенко Світлана Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

17.07.1962

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510699

Звичайна,Велика, поштова адреса: вул.Шкільна, 1А, с.Новоградківка, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67830

Місцезнаходження: школа, вчительська, кабінет хімії

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Юхтенко Оксана Василівна

Голова комісії

08.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

01.01.1966

2

Лємєшева Ірина В’ячеславівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

25.07.1982

3

Мікрут Ніна Олегівна

Секретар комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

17.02.1965

4

Долинська Анастасія Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

22.05.1997

5

Когутенко Вікторія Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

05.12.1982

6

Яблуновська Наталія Василівна

Член комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

28.01.1965

7

Мікулич Світлана Василівна

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

17.04.1976

8

Менесой Любов Луківна

Член комісії

05.07.2019

Кравець Микола Михайлович

08.06.1966

9

Скубій Інна Сергіївна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

24.09.1983

10

Юхтенко Оксана Василівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

01.01.1966

11

Шевченко Любов Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

16.10.1966

12

Мікрут Ніна Олегівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

17.02.1965

13

Васіна Наталя Леонідівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

24.05.1975

14

Кошелєва Раїса Петрівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

05.02.1952

 

 

Виборча дільниця № 510700

Звичайна,Велика, поштова адреса: вул.Крупської, 1А, с.Нова Долина, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67822

Місцезнаходження: будинок культури, к.3, фойє

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Шклярук Світлана Юріївна

Голова комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

21.01.1977

2

Жуковська Тетяна Олександрівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

04.05.1971

3

Жерліцина Алла Адольфівна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

26.03.1958

4

Мунтян Лідія Степанівна

Член комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

12.01.2001

5

Шклярук Віктор Олегович

Член комісії

05.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

22.06.1998

6

Ситнік Марина Валеріївна

Член комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

16.09.1998

7

Грабар Олеся Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

16.02.1989

8

Сорокін Василь Михайлович

Член комісії

05.07.2019

Кравець Микола Михайлович

05.09.1995

9

Маліновський Всеволод Валерійович

Член комісії

05.07.2019

ОВК

13.01.1974

10

Климюк Вікторія Ігорівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

01.05.1996

11

Омельян Яна Стефанівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

02.08.1980

12

Гетманченко Марина Юріївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

19.11.1993

13

Вожеловський В’ячеслав Юрійович

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

03.05.1991

14

Шум Юлія Юріївна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

02.10.1989

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510701

Звичайна,Середня, поштова адреса: вул.Садова, 58, с.Петродолинське, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67810

Місцезнаходження: школа, каб.1, 2

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Лупанова Альона Юріївна

Голова комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

15.11.1995

2

Григор’єва Валентина Михайлівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

24.04.1957

3

Міщенко Надія Миколаївна

Секретар комісії

05.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

13.07.1953

4

Буряченко Оксана Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

09.08.1985

5

Сломинська Ольга Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

11.09.1982

6

Власенко Катерина Георгіївна

Член комісії

05.07.2019

Кравець Микола Михайлович

17.02.1987

7

Стефанець Ольга Стахівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

25.06.1968

8

Сломинська Ольга Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

11.09.1982

9

Таран Оксана Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

18.05.1981

10

Шевченко Світлана Корніївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

01.11.1967

11

Горбатенко Анастасія Костянтинівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

18.10.1992

12

Лупанова Ірина Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

07.06.1973

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510702

Звичайна,Середня, поштова адреса: вул.Садова, 58, с.Петродолинське, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67810

Місцезнаходження: початкова школа, каб.1, 2

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Костик Лілія Вікторівна

Голова комісії

08.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

06.02.1979

2

Махновська Олена Тарасівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

26.02.1953

3

Посвалюк Тетяна Володимирівна

Секретар комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

11.10.1995

4

Матвейцева Ірина Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

21.08.1976

5

Грешищева Олександра Василівна

Член комісії

05.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

01.05.1942

6

Кимович Світлана Леонідівна

Член комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

11.09.1972

7

Ханалієва Євгенія Герасимівна

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

05.01.1947

8

Кимович Сергій Миколайович

Член комісії

05.07.2019

Кравець Микола Михайлович

16.07.1994

9

Дурдук Надія Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

19.04.1989

10

Костик Лілія Вікторівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

06.02.1979

11

Товалік Людмила Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

02.07.1964

12

Вдовиченко Катерина Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12.04.1980

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510703

Звичайна,Велика, поштова адреса: вул.Центральна, 120, с.Прилиманське, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67820

Місцезнаходження: будинок культури, приміщення сільської ради, каб.1, 2

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Сарман Анатолій Тимофійович

Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12.09.1959

2

Шартавська Валентина Єгорівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Кравець Микола Михайлович

11.01.1951

3

Гросул Дмитро Миколайович

Секретар комісії

05.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

26.06.1971

4

Тодоров Сергій Степанович

Член комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

23.03.1988

5

Лазаріна Наталія Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

20.10.1978

6

Марченко Дарія Дмитріївна

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

01.08.1996

7

Рівоненко Валентина Феофанівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

14.10.1950

8

Огородніча Наталія Петрівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

03.09.1973

9

Марченко Ганна Анатоліївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

10.11.1971

10

Іліняк Оксана Валеріївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

15.11.1981

11

Поліщук Аліна Василівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

31.03.1995

12

Крутій Світлана Анатоліївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

11.06.1974

13

Грищенков Сергій Володимирович

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

13.05.1987

14

Гросул Олена Юріївна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

03.06.1971

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510704

Звичайна,Велика, поштова адреса: вул.Центральна, 127, с.Прилиманське, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67820

Місцезнаходження: школа, кл.1, вчительська

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Прусицька Ганна Василівна

Голова комісії

05.07.2019

Кравець Микола Михайлович

20.07.1946

2

Шавранська Наталя Євгенівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

04.11.1980

3

Пекарчук Тетяна Валентинівна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

03.02.1966

4

Досаєв Олександр Вікторович

Член комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

17.07.1983

5

Перун Зінаїда Яківна

Член комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

22.03.1954

6

Лісовська Ольга Василівна

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

07.11.1968

7

Вітюк Валентина Станіславівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

17.07.1977

8

Костюк Наталія Гордіївна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

21.05.1966

9

Сарман Вероніка Віталіївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

25.02.1972

10

Матківська Ірина Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

22.12.1967

11

Погожа Валентина Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

06.01.1959

12

Поліщук Лілія Єгорівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

19.01.1961

13

Немазенко Максим Леонідович

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

24.10.1992

14

Бартко Ольга Юріївна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

10.07.1992

 

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510705

Звичайна,Середня, поштова адреса: вул.Іщенко, 10, с.Роксолани, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67843

Місцезнаходження: школа, учительська, кабінет директора

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Леонова Ольга Миколаївна

Голова комісії

08.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

04.08.1959

2

Ткач Олена Іванівна

Заступник голови комісії

08.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

30.08.1970

3

Алагіра Валентина Миколаївна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

16.01.1965

4

Шастків Наталія Федорівна

Член комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

06.04.1971

5

Осіпенко Світлана Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

27.02.1981

6

Лебедін Ірина Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

09.07.1986

7

Таравська Лариса Енверівна

Член комісії

05.07.2019

Кравець Микола Михайлович

03.12.1962

8

Алагіра Валентина Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

16.01.1965

9

Степановська Наталя Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

18.04.1971

10

Кожушна Олена Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

18.08.1976

11

Маєва Світлана Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

14.10.1984

12

Бардіян Лариса Валеріївна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

29.04.1975

13

Лобань Олена Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

Червачов Сергій Миколайович

07.02.1973

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 510706

Звичайна,Середня, поштова адреса: вул.Чорноморців, 98, с.Сухий Лиман, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67821

Місцезнаходження: початкова школа, каб.1, 2

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Мешвез Яна Федорівна

Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

13.06.1973

2

Семенюк Влада Олександрівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

28.04.1996

3

Белевець Катерина Анатоліївна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

25.12.1981

4

Гладка Елеонора Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

29.01.1983

5

Белевець Людмила Юзефівна

Член комісії

05.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

24.08.1963

6

Робул Тетяна Олексіївна

Член комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

19.05.1982

7

Македонська Людмила Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

07.08.1977

8

Черняк Руслана Сергіївна

Член комісії

05.07.2019

Кравець Микола Михайлович

27.11.1970

9

Сорокатий Ярослав Михайлович

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

22.08.1999

10

Сорокатий Богдан Михайлович

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

30.09.1995

11

Жидкова Дарія Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

28.10.1994

12

Лаврі Оксана Юріївна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

01.09.1993

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 511444

Звичайна,Велика, поштова адреса: вул.Добрянського, 28, смт Авангард, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67806

Місцезнаходження: Будинок культури, кабінет-роздягальня

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Щур Надія Олександрівна

Голова комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

03.05.1978

2

Гуйван Тетяна Сергіївна

Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

25.07.1991

3

Пішкова Анастасія Сергіївна

Секретар комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

20.08.1982

4

Биков Роман Геннадійович

Член комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

03.06.1974

5

Сохацька Вікторія Василівна

Член комісії

05.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

29.01.1980

6

Ахмєрова Віра Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

20.11.1957

7

Барбулат Ірина Василівна

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

17.08.1974

8

Кірінко Наталія Олегівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

12.05.1997

9

Бугор Вадим Георгійович

Член комісії

05.07.2019

ОВК

15.12.1989

10

Гмира Альона Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

09.06.1984

11

Рогульський Олег Іванович

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

01.07.1990

12

Кожухарь Олена Вікторівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

14.06.1985

13

Шкрабало Максим Сергійович

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

07.12.2000

14

Мельникова Дарія Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

29.03.1993

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 511445

Лікувальн. заклад,Мала, поштова адреса: вул.Т.Шевченка, 422, смт Овідіополь, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67801

Місцезнаходження: кабінет заступника головного лікаря, фойє

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Єременко Ліля Іванівна

Голова комісії

05.07.2019

Кравець Микола Михайлович

18.06.1993

2

Осадціва Анастасія Василівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

02.07.1998

3

Кричківська Лідія Іллівна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

10.07.1947

4

Станєва Олена Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

19.03.1979

5

Ківшик Тетяна Вікторівна

Член комісії

05.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

24.02.1977

6

Масловський Петро Павлович

Член комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

09.07.1960

7

Осадців Василь Михайлович

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

19.06.1965

8

Халікова Наталія Василівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

10.10.1983

9

Ткаченко Анжела Анатоліївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

09.11.1975

10

Топалова Вікторія Андріївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

11.12.1987

11

Масловська Мар’яна Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

15.03.1990

12

Каїрець Олександр Вікторович

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

31.08.1989

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 511449

Звичайна,Велика, поштова адреса: вул.ж/м "Ульянівка" масив "Радужний", 20/35Н, с.Лиманка, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 65037

Місцезнаходження: офісне приміщення, каб.1, 2

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

1

Головко Тетяна Володимирівна

Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

03.01.1975

2

Акаєва Лариса Юріївна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

10.03.1979

3

Кравець Лариса Миколаївна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

18.05.1956

4

Кравець Ірина Олексіївна

Член комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

25.02.1989

5

Дячук Галина Миколаївна

Член комісії

08.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

23.08.1967

6

Ваніна Тетяна Вікторівна

Член комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

09.02.1969

7

Поліщук Ольга Василівна

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

15.02.1975

8

Сороката Оксана Петрівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

12.10.1975

9

Токарєва Наталя Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

24.09.1980

10

Скоріщенко Наталія Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

20.05.1951

11

Шматковська Катерина Андріївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

18.11.1983

12

Чуканов Роман Юрійович

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

11.05.1981

13

Кучменьов Олександр Ігорович

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

29.09.1993

14

Мельничук Світлана Іванівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

08.10.1975

 

 

 

 

 

Виборча дільниця № 511453

Звичайна,Велика, поштова адреса: вул.ж/м "Ульянівка" масив "Радужний", 21, с.Лиманка, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 65037

Місцезнаходження: приміщення амбулаторії, каб.1

Станом на 08.07.2019 21:30:31

 

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб’єкт подання

Дата народження

 

 

1

Короткова Тетяна Вікторівна

Голова комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

18.03.1959

 

 

2

Байло Сергій Григорович

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність"

07.07.1979

 

 

3

Роздайбіда Алла Михайлівна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

28.05.1975

 

 

4

Кравець Олексій Григорович

Член комісії

05.07.2019

Біб Сергій Олександрович

15.03.1953

 

 

5

Сафронова Регіна Григорівна

Член комісії

05.07.2019

Білюк Сергій Олександрович

20.11.1973

 

 

6

Котович Альбіна Олегівна

Член комісії

05.07.2019

Гуляєв Василь Олександрович

09.12.1968

 

 

7

Коротков Андрій Юрійович

Член комісії

05.07.2019

Колебошин Сергій Валерійович

13.02.2000

 

 

8

Мельничук Юлія Василівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

08.12.1982

 

 

9

Черкес Сергій Васильович

Член комісії

05.07.2019

ОВК

31.10.1981

 

 

10

Беліков В’ячеслав Васильович

Член комісії

05.07.2019

ОВК

19.08.1975

 

 

11

Мутєрко Андрій Арнольдович

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

26.05.1961

 

 

12

Стегар Дмитро Вікторович

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

03.08.1991

 

 

13

Волинський Вадим Андрійович

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

22.08.1983

 

 

14

Легун Марина Юріївна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

28.05.1989

 

 

Голова окружної виборчої комісії

одномандатного виборчого округу № 140

 

 

Бузаджи В. А.

 

 

(підпис)

 

(прізвище, ініціали)

 

Секретар окружної виборчої комісії

одномандатного виборчого округу № 140

 

 

Іваній Є. Г.

 

___________

(дата)

М.П.

(підпис)

 

(прізвище, ініціали)