19.06.2017

В Доброолександрівці головна вулиця села носить ім’я Героя Яна Бароліса, який віддав життя за Україну!

16 червня 2017 року в селі Доброолександрівка  відбулась сесія сільської ради, де на  порядку денному стояло питання щодо перейменування вулиці Центральна на вулицю Яна Бороліса. Це питання вже вдруге виноситься на сесію, і нарешті було підтримано, завдяки активній роботі небайдужих.

На сесії були присутні жителі села,  депутат Овідіопольської районної ради Шершенецький В.В., а також активісти громадської організації «Об’єднання матерів та дружин учасників АТО в Овідіопольському районі», яку очолює мати загиблого Яна Цьось Катерина Борисівна та небайдужі патріоти Овідіопольського району, які приїхали підтримати мати загиблого Героя.

Нагадаємо, що сержант Бароліс Ян Володимирович, народився та виріс в селі Доброолександрівка. Коли почалася війна, в складі Одеської бойової комендатури виконував бойові завдання на Донеччині у складі Одеського прикордонного загону. Помер 26 квітня 2015 року в Дніпровській обласній лікарні імені Мечникова від поранень, отриманих під час оборони блокпосту в селищі Суха Балка Костянтинівського району Донецької області.