02.11.2018

Вітаємо з професійним святом - працівників соціальної сфери!

Напередодні Дня працівників соціальної сфери голова Овідіопольської районної державної адміністрації Володимир Левчук та заступник голови Овідіопольської районної ради Людмила Мошняга привітали, всіх хто працює у сфері соціального забезпечення населення.

У залі для привітань зібралися працівники управління соціального захисту населення Овідіопольської районної державної адміністрації, Овідіопольського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Овідіопольського районного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, соціальні працівники Територіального центру обслуговування громадян.

Всі без винятку отримали на свою адресу теплі слова вдячності за свій професіоналізм та допомогу населенню. Адже справа соціального захисту дуже важлива в наш час (із самого народження і до старості)

Очільник району відзначив працівників почесними грамотами та подяками Овідіопольської районної державної адміністрації. Людмила Анатоліївна також відзначила грамотами районної ради фахівців соціальної сфери, та від народного депутата України Василя Гуляєва вручила їм подарунки.

Після чого зробили спільне фото.