10.12.2019

Закриття освітніх закладів району

Проблема порушення норм протипожежної безпеки в закладах освіти, дошкільних закладах, установах Овідіопольського району залишається не вирішеною.

9 грудня виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Ігор Ільченко провів нараду з працівниками ДСНС, директорами загальноосвітніх шкіл, управлінням освіти, культури і спорту.

На сьогодні офіційно по 4-м закладам освіти району є рішення суду про закриття, у зв’язку з порушенням норм протипожежної безпеки.
Районною державною адміністрацією по вищевказаним закладам освіти виготовлені проектно-кошторисні документи та експертизи. За попередніми підрахунками, на приведення однієї школи до норм протипожежної безпеки необхідно 2-3 млн. грн. Таких коштів в бюджеті Овідіопольського району не має. Самостійно вирішити дану проблему не можливо.

Тому на нараді було вирішено закрити та припинити навчальний процес в Мар’янівській та Калаглійській ЗОШ, Великодолинській НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» та Великодолинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 з 16 грудня 2019 року