14.08.2020

Запрошуємо до участі у проекті "Успішна жінка"

Готується до друку Х випуск книги інформаційно-видавничого проекту "Успішна жінка".

Проект засновано з метою відображення високого соціального статусу успішних, ділових та цілеспрямованих жінок в житті країни, адже сучасна жінка - гордість нашого сьогодення та яскравий взірець для наслідування прийдешнім поколінням. Державні зобов'язання досягненні гендерної рівності є однією з передумов забезпечення стабільного розвитку українського суспільства на засадах демократії та, посилаючись на Конституцію України закон України "Про інформацію", проект реалізується за підтримки ВРУ, міністерствю, МА України, Інституту демографії та соціальних досліджень ім. В.Птухи.

До участі у проекті "Успішна жінка" запрошуються жінки - керівники підприємств державних і недержавних структур, громадських організацій, окремі особистості - провід спеціалісти різних галузей, громадські діячі, митці, учасники державних та громадських акцій, які досягли статусу успішної жінки завдяки щоденній і наполегливій праці.

Фінансування проекту здійснюється шляхом залучення коштів учасників проект спонсорів.

Список успішних жінок із зазначенням посад та контактних телефонів для запрошення і участі у Х випуску книги "Успішна жінка" надсилати на адресу видавництва - status-ukraine@ukr.net

Вихід книги з друку грудень 2020 року. Всі учасники отримують книги, дипломи, інформація після виходу книги розміщується додатково в інтернет-мережі (status-ua.com-ua).

За детальною інформацією звертатись за телефонами: 098-535-24-42, 050-961-52-64 (Зинаїда Дмитрівна).