12.12.2014

Зустріч з воїном

Вітчизна – це не хтось і десь,

Я – теж Вітчизна.

І.Світличний

 

У цей важливий для країни час українці разом, як одне ціле спільними зусиллями долають труднощі: одні до останнього мужньо захищають нашу землю, а інші допомагають забезпечити їм належні умови для виживання на війні.

Великодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з 02.12.2014 по 09.12.2014 проводила благодійну акцію «Допоможи солдату».

Ми закликали всіх небайдужих надати посильну допомогу бійцям Української армії та добровольчих батальйонів. Учні нашої школи та їхні батьки прийняли активну участь у цій акції. Вони принесли багато теплих  речей, які так потрібні на фронті. Була  зібрана значна кількість продуктів для наших захисників. В четвер всю гуманітарну допомогу передали волонтерам, а вони передадуть її нашим землякам, які захищають нашу рідну неньку Україну.

10 грудня у школі відбулася зустріч з нашим земляком, учасником бойових дій на сході нашої країни - Кушніром Олегом, командиром БМП. Учні цікавились подіями на фронті, ставили бійцю багато різних запитань. Кушнір О. розповів про становище в зоні бойових дій,  про своїх побратимів, про важливість і цінність підтримки. Подякував за зібрану допомогу.

Зустріч закінчилась бурхливими аплодисментами на честь воїнів – захисників.

Заступник директора з НВР

Великодолинської ЗОШ

 І-ІІІ ступенів № 2

Перфілова Г.В.