07.10.2019

Звітно - виборча конференція ветеранської організації

4 жовтня відбулася звітно-виборча конференція громадської організації «Ветерани Овідіопольського району».


В ній взяли участь члени ветеранських організацій, тимчасово виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Ігор Ільченко, Овідіопольський селищний голова Лідія Савельєва, представники органів охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, райвійськкомату та інших служб.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять померлих ветеранів та наших земляків, які загинули в Афганістані і зоні АТО/ООС.

Керівник організації Михайло Олександрович Сеїн прозвітував про діяльність громадської організації за останні чотири роки. У прийнятій постанові конференції зокрема намічено заходи до відзначення в районі 75-ї річниці звільнення України від німецько-фашистських загарбників та Дня Перемоги.

Ігор Олександрович Ільченко подякував Михайлу Олександровичу за активну, плідну громадську роботу та відзначив Почесною грамотою Овідіопольської районної державної адміністрації.

Головою районної ради ветеранів обраний полковник у відставці, учасник бойових дій в Афганістані Микола Іванович Козлов, першим заступником голови - полковник у відставці, також учасник бойових дій в Афганістані Василь Якович Новосьолов.