04.08.2020

КРУГЛИЙ СТІЛ «НІ!» – ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ!»

Найважливішій проблемі розвинутого сучасного суспільства – торгівлі людьми був присвячений «круглий стіл» за темою: «Взаємодія суб’єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми в Овідіопольському районі», що відбувся 29 липня 2020 року в Овідіопольській районній філії ООЦЗ.

За головуванням директора Овідіопольської районної філії ООЦЗ Ільніцької Вікторії учасниками заходу стали керівники структурних підрозділів Овідіопольської районної державної адміністрації Одеської області: Оболонська Алла, завідувач сектору сімейної політики;  Цвігун Ольга,  в.о. директора Овідіопольського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді. За допомогою ZOOM зв’язку в обговоренні зазначеної теми спікерами заходу були ГО «Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» в особі Семікоп Тетяни та Костюк Ольги, а також  головний державний інспектор Головного управління Держпраці в Одеській області Довга Інна.

В рамках активного обговорення розглядалися дієві напрями діяльності щодо запобігання торгівлі людьми в нашому районі, гостро підіймалися питання щодо об’єднання зусиль громадських організацій, державних установ, ОТГ у боротьбі зі злочинними проявами сучасної работоргівлі, легалізації праці та попередження нелегального працевлаштування за кордоном.

Увазі присутніх були представлені відеоролики «Життя на продаж», «Людина – не товар» та буклети і плакати, які необхідно розповсюджувати серед населення.

 «Торгівля людьми – це ганебний злочин нашого часу! Щоб він не покалічив долю і життя, про нього повинен знати кожен житель нашого району. Тож, саме сьогодні про цей злочин, про механізми попередження торгівлі людьми ми повинні говорити і діяти!» – на завершенні заходу акцентувала увагу директор Овідіопольської районної філії ООЦЗ                             В. Ільніцька.

Довідково, станом на 01.07.2020 року в Овідіопольському районі встановлено статус особі, яка постраждала від торгівлі людьми.

 Зокрема, за даною тематикою 29.07.2020 року провідним фахівцем з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг філії С. Анчеєвою був проведений вебінар «Ризики нелегальної трудової міграції», в якому взяли участь 7 безробітних осіб.