07.08.2020

Очікувана подія Підписана Угода про спільну діяльність між Овідіопольською районною філією Одеського ОЦЗ і Авангардівською ОТГ

         Угоду про спільну діяльність задля вирішення питань розвитку громади та забезпечення зайнятості населення між Овідіопольською районною філією Одеського ОЦЗ і Авангардівською ОТГ підписали сьогодні, 6 серпня 2020 року, представники сторін в особі директора філії Вікторії Ільніцької та голови громади Сергія Хрустовського в рамках робочої зустрічі керівників структурних підрозділів Авангардівської селищної ради, комунального  підприємства  «АКС» та житлово-комунального підприємства «Драгнава».

         Вікторія Ільніцька в своїй промові наголосила, що на сьогодні служба зайнятості є сучасною сервісною установою, яка незалежно від карантинних обмежень завжди відкрита до співпраці аби наблизити свої послуги до населення. Зокрема, було ознайомлено із ситуацією на ринку праці регіону, озвучено проблемні питання, з якими зіштовхуються безробітні громадяни, особливо сільське населення при працевлаштуванні. Для роботодавців пропонувалися послуги підбору персоналу на умовах рекрутингу, навчання та підвищення кваліфікації на замовлення роботодавця, фінансову підтримку в розмірі ЄСВ за працевлаштованих на нові робочі місця тощо.

         Зокрема, голова ОТГ говорив наступне: «Ми молода громада, яка розвивається і відроджується, в своєму складі маємо населені пункти Авангард, Прилиманське, Нова Долина, з  15 000 населенням. Наразі, відбудовуємо інфраструктуру по сучасним стандартам. А саме – будуємо нову школу, дитячий садочок, житлові будинки, здійснюємо реконструкцію Будинку культури та інших приміщень, покращуємо та озеленюємо селище задля наших жителів. Впевнений, що співпраця з центром зайнятості – це лише початок спільної взаємодії і, однозначно, буде результативною».

         Одним із актуальних питань, на якому акцентувалась увага – легалізація зайнятості населення громади. Було відзначено, що саме легалізація робочих місць та підвищення рівня заробітної плати є підґрунтям для поліпшення добробуту сільського населення. 

         Учасники підписання документу офіційно підтвердили наміри спільно реалізовувати державну політику у сфері зайнятості населення.

         Наступні прийоми громадян Авангардівської ОТГ проводитимуться відповідно до графіка в третю п’ятницю кожного місяця.