14.04.2014

Профнавчання

Профнавчання

 

Пропонуємо усім працездатним жителям Овідіопольського району старше 18 років отримати актуальну на ринку праці професію в ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ».

За направленням центру зайнятості навчання безкоштовне, в період навчання виплачується допомога по безробіттю.

Навчання проводиться в ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» за такими професіями: штукатур; токар; столяр; слюсар-сантехнік; робітник з комплексного обслуговування будинків; лицювальник-плиточник; електрогазозварник; фрезерувальник; слюсар-ремонтник; контролер-касир; продавець непродовольчих товарів; продавець продовольчих товарів; адміністратор; покоївка; оператор верстатів з програмним керуванням; оператор котельні; електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних; касир в банку; офіціант; бармен; манікюрник; перукар(перукар-модельєр); кухар; педикюрник.

         Навчальний заклад здійснює професійне навчання за робітничими професіями з використанням сучасної матеріально-технічної бази та навчальними програмами, які відповідають вимогам роботодавців. Навчальні кабінети та лабораторії облаштовані обладнанням та устаткуванням.

Слухачам, які завершили курс професійного навчання і успішно пройшли кваліфікаційну атестацію, за рішенням державної кваліфікаційної комісії видається документ установленого зразка, відповідно до чинного законодавства.

Також в ОЦ ПТО ДСЗ проводиться навчання на короткотермінових курсах підприємницької діяльності в сфері малого бізнесу. Протягом навчання безробітні отримують знання з основ ринкової економіки, управління власним бізнесом, маркетингу та менеджменту, бухгалтерського та податкового обліку, бізнес-планування, торговельно-комерційної діяльності.  Після закінчення  навчання  безробітний може отримати одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності (на умовах, визначених законодавством)

За більш детальною інформацією звертайтесь до центру зайнятості, який знаходиться за адресою: смт.Овідіополь, вул. Одеська, 19 а.

 Телефон для довідок: (04851)37098, 32507.