14.12.2016

Сервісні послуги для роботодавців

Інформуємо, що з квітня 2016 року започатковано електронне інформування роботодавців, які співпрацюють зі службою зайнятості.    

Наша головна мета – створення максимально зручних сервісних послуг для роботодавців. Ми  інформуватимемо Вас  про зміни в чинному законодавстві з питань зайнятості, заходи, які проводяться службою зайнятості для роботодавців, а також окремо про кожну  послугу, яка надається центром зайнятості  роботодавцям. Колектив Овідіопольського районного центру зайнятості буде намагатися надавати Вам максимально корисну для Вашої роботи інформацію.   

Для початку повідомляємо Вас про те, що Одеським обласним центром зайнятості створено та забезпечується ведення наступних Інтернет-ресурсів:

- веб сайт «Одеський регіональний центр зайнятості» (http://www.dcz.gov.ua/ode/control/uk/index);

- фейсбук  «Одеський обласний центр зайнятості» 

(https://www.facebook.com/OdessaEmploymentService/);

- ютуб «Рынок труда Одесса» (https://www.youtube.com/channel/UCwQJM8oP5aluWfpmcqAE9Pg

Будемо вдячні Вам за використання зазначених електронних ресурсів у Вашій повсякденній роботі.  

 Про надання послуг роботодавцям

 Звертаємо Вашу увагу на те, що, відповідно до  Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" та Закону України «Про зайнятість населення», служба зайнятості здійснює, у тому числі, професійну підготовку або перепідготовку, підвищення кваліфікації  у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, у тому числі в навчальних закладах державної служби зайнятості, на підприємствах, в установах, організаціях.

 Крім того, можливе підвищення кваліфікації щляхом стажування безробітних (від 3днів до 3 місяців) безпосередньо на робочих місцях на виробництві чи у сфері послуг з метою здобуття особою відповідної кваліфікації або приведення її рівня у відповідність із вимогами сучасного виробництва та сфери послуг…  

І все це-безкоштовно.

Якщо Вас зацікавила інформація  щодо можливості професійної підготовки та підвищення кваліфікації кадрів, телефонуйте до відділу надання соціальних послуг Овідіопольського районного центру зайнятості  (048) 51 3 25 07

 

 З повагою,  Овідіопольський районний центр зайнятості