КООРДИНАЦІЙНА РАДА З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ/СНІДу, НАРКОМАНІЇ, ТУБЕРКУЛЬОЗУ ТА ПОДОЛАННЯ ДИТЯЧОЇ БЕЗПРИТУЛЬНОСТІ

УКРАЇНА

ОВІДІОПОЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Одеської області

 

КООРДИНАЦІЙНА РАДА З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ/СНІДу, НАРКОМАНІЇ, ТУБЕРКУЛЬОЗУ ТА ПОДОЛАННЯ  ДИТЯЧОЇ БЕЗПРИТУЛЬНОСТІ

67801 смт. Овідіополь, Одеської області, вул. Т.Шевченка,  169, тел. 3-51-11, 3-11-81 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 

1. Звіт  щодо  впровадження  регіональних  показників  моніторингу  та  оцінки епідеміологічної ситуації з ВІЛ-інфекції/СНІДу.    

2.  Про стан виконання розпорядження районної державної адміністрації 03.02.11 № 87 «Про заходи виконання Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року в Овідіопольському районі.

3. Про моніторинг надання соціальних послуг Овідіопольським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді сім’ям, дітям та молоді, які опинилися в складних життєвих обставинах.

4. Звіт про виконання заходів по забезпеченню профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу, наркоманії, туберкульозу та дитячої безпритульності в Овідіопольському районі за 2012 рік.

5. Звіт про виконання розпорядження Овідіопольської райдержадміністрації від 14.03.2013 № 148/А-2013 «Про проведення заходів до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом».

 

УКРАЇНА

ОВІДІОПОЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Одеської області

 

КООРДИНАЦІЙНА РАДА З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ/СНІДу, НАРКОМАНІЇ, ТУБЕРКУЛЬОЗУ ТА ПОДОЛАННЯ  ДИТЯЧОЇ БЕЗПРИТУЛЬНОСТІ

67801 смт. Овідіополь, Одеської області, вул. Т.Шевченка,  169, тел. 3-51-11, 3-11-81

Рішення № 1/13

засідання районної координаційної ради з питань запобігання поширенню
ВІЛ-інфекції/СНІДу, наркоманії, туберкульозу та подолання дитячої безпритульності 

1.  Взяти до уваги інформацію щодо  впровадження  регіональних  показників  моніторингу  та  оцінки епідеміологічної ситуації з ВІЛ-інфекції/СНІДу.

2. Овідіопольському РЦСССДМ провести моніторинг показу соціальної реклами на місцевому телеканалі КП «Овідіопольська студія телерадіомовлення «ОВІС-ТРМ» та доповісти на наступному засіданні районної координаційної ради про його результати

      Відповідальні: ОРЦСССДМ                         Термін: на наступному засіданні РКР

3. Вважати задовільною роботу по виконанню розпорядження районної державної адміністрації 03.02.11 № 87 «Про заходи виконання Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року в Овідіопольському районі.  

4. Рекомендувати посилити роботу всім причетним структурам у вищезаначеному розпорядженні щодо забезпечення реалізації прав дитини в Овідіопольському районі.

Відповідальні: ССД Овідіопольської РДА

                                  Відділ освіти Овідіопольської РДА

                                  Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту Овідіопольської РДА

                                 Сектор культури Овідіопольської РДА

    ОРЦСССДМ                                  

                                 УПСЗН

                                 ОРЦСПРДМФО        

                                 Овідіопольська ЦРЛ

                                 Овідіопольський РВ ГУМВС України в Одеській області                                                  Виконкоми сільських/селищних рад   

 

5.  Інформацію щодо надання соціальних послуг Овідіопольським РЦСССДМ, сім’ям, дітям та молоді, які опинилися в складних життєвих обставинах взяти до відома.

6. Овідіопольському РЦСССДМ забезпечити 100% охоплення сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, неповнолітніх та молодь, які відбувають покарання, непов’язане з позбавленням волі та звільнені з установ відбування покарань та неповнолітніх вагітних та матерів соціальною роботою та звітувати про проведену роботу на засіданнях  координаційної ради щоквартально.

Відповідальний: Директор ОРЦСССДМ                     Термін: щоквартально

7.  Попередити директора Овідіопольського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сапсай І.М. про персональну відповідальність за роботу спеціалістів та фахівців з соціальної роботи щодо надання послуг вищезазначеним категоріям  громадян.

6. Визнати роботу щодо виконання заходів по забезпеченню профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу, наркоманії, туберкульозу та дитячої безпритульності в Овідіопольському районі за 2012 рік задовільною.

7. Рекомендувати посилити всім причетним структурам профілактичну роботу щодо профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу, наркоманії, туберкульозу та дитячої безпритульності в Овідіопольському районі за 2013 рік.

      Відповідальні: ОРЦСССДМ                                              

                                  Овідіопольська ЦРЛ

                                  ССД Овідіопольської РДА

                                  Овідіопольський РВ ГУМВС України в Одеській області

                         Відділ освіти Овідіопольської райдержадміністрації

8. Овідіопольській центральній  районній  лікарні  надати  до 05.04.2013 року Овідіопольському РЦСССДМ графік роботи пересувного флюрографа на місцях.

      Відповідальні: ЦРЛ 

9. Овідіопольському РЦСССДМ направити листи з графіком роботи пересувного флюорографа головам сільських та селищних рад з метою сприяння обстеження осіб, які належать до груп ризику.

      Відповідальні: ОРЦСССДМ  

10. Визнати   роботу    щодо    виконання   розпорядження   Овідіопольської райдержадміністрації від 14.03.2013 № 148/А-2013 «Про проведення заходів до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом» задовільною. 

11. Посилити рекламні кампанії щодо проведення  профілактичних  вуличних  акції  за участі  молодіжних-громадських  організацій  Овідіопольським  районним  центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

        Відповідальні: ОРЦСССДМ 

12. Продовжити роботу спільних профілактичних рейдів у місцях масового відпочинку з    метою   контролю   перебування    неповнолітніх   в   вечірній   час   та   продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім.

        Відповідальні: ОРЦСССДМ                                              

      ЦРЛ

      ССД РДА

      Овідіопольський РВ ГУМВС України в Одеській області

      Відділ освіти Овідіопольської райдержадміністрації 

 

Голова районної

координаційної ради

з питань запобігання поширенню
ВІЛ-інфекції/СНІДу, наркоманії, туберкульозу

та подолання дитячої безпритульності                                                    Писарєва Т.П.

 

           

Секретар районної

координаційної ради         

з питань запобігання поширенню
ВІЛ-інфекції/СНІДу, наркоманії, туберкульозу

та подолання дитячої безпритульності                                                          Новак Н.В.