Спільно подолаємо проблеми

 Питання недопущення скоєння повторних правопорушень неповнолітніми і молоддю, які засудженні до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, має неабияке значення  в процесі їх перевиховання. Саме тому, при постановці засуджених на облік до кримінально-виконавчої інспекції вони обов’язково направляються до Овідіопольського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, де отримують необхідну профорієнтаційну, правову та інформаційну допомогу. У І кварталі 2014 року соціальну роботу проведено з 70 особами, яким надано 247 послуг.

 Завдяки тому, що на місцях працюють фахівці із соціальної роботи вищевказаного центру є можливість поспілкуватися із кожним індивідуально. Для цього фахівці із соціальної роботи відвідують засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі за місцем проживання, знайомляться із сім’єю, вивчають обставини, що спонукали  до скоєння злочину та докладають всіх зусиль, щоб ситуація не повторилася. Систематично спільно з представниками кримінально-виконавчої інспекції працівники центру соціальних служб проводять профілактичні заходи, де разом визначають, як працювати з конкретною сім'єю чи особою, щоб не допустити скоєння нових протиправних дій.

 Підводячи підсумки, можна сказати, що спільно ми робимо загальну справу, метою якої є виправлення засуджених, адаптація їх в суспільстві, недопущеня рецидиву.

 

 

Цуркан О.О.

провідний спеціаліст, юрисконсульт

Овідіопольського районного центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді