Засідання Комісії для здійснення координації між суб’єктами соціальної роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах на території Овідіопольського району

11.02.2011 року Овідіопольським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено засідання Комісії для здійснення координації між суб’єктами соціальної роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах на території Овідіопольського району.

На засіданні були присутні: начальник управління праці та соціального захисту населення О.В. Рябоконь, начальник служби у справах дітей Андрєєва М.І., начальник відділу сім’ї, молоді, спорту та охорони здоров’я А.І. Яценко, начальник кримінальної міліції у справах дітей Р.Г. Мусаелянц, директор Овідіопольського районного центру соціальних служб І.М. Сапсай, головний спеціаліст ОРЦСССДМ Пасіка О.В. Також були запрошені: начальник відділу профілактики правопорушень серед неповнолітніх Т.В. Назарова, керівник Миколаївської філії ОРЦСССДМ М.М. Єфанова, керівник Барабойської філії ОРЦСССДМ ОРЦСССДМ О.О. Цуркан

На засіданні було розлянуто питання про зняття з обліку трьох родин, що опинилися в складних життєвих обставинах в зв’язку з подоланням кризової ситуації.

Також було винесено питання про взяття на облік декількох родин. В двох родинах батьки ухиляються від виконання своїх обов’язків, родини проживають в антисанітарних умовах, діти нерегулярно відвідують школу.

Ще три вагітних жінки, які не готові до народження майбутнього малюка, хоча одна з них буде народжувати вшосте.

В ході засідання було розроблено рекомендації щодо покращення ситуації у даних сім’ях.