Розпорядження РДА про організацію надання населеню безоплатної первинної правової допомоги

 

У К Р А Ї Н А

 ОВІДІОПОЛЬСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

“21” 09. 2011 р.                                                                                               № 1007

 

Про організацію надання населенню безоплатної первинної правової допомоги

в Овідіопольській районній державній адміністрації

 

 

Відповідно до статей 6, 13, 25, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 9-11 Закону України «Про безоплатну правову допомогу», на виконання розпорядження Одеської обласної державної адміністрації                         від 22.08.2011 року № 671/А-2011 «Про організацію надання населенню безоплатної первинної правової допомоги», з метою забезпечення права фізичних осіб на безоплатну правову допомогу:

 1. Керівникам структурних підрозділів Овідіопольської районної державної адміністрації: управління праці та соціального захисту населення (Рябоконь О.В.), управління агропромислового розвитку (Хіміч В.І.), фінансового управління (Солопан О.В.), служби у справах дітей (Лисиця А.В.), відділу економічного розвитку (Лопатюк Л.М.), відділу житлово-комунального господарства (Наумов М.С.), відділу освіти (Синько Н.М.), відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури (Бурлаченко С.А.), інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції (Руда Т.В.), сектору розвитку інфраструктури (Садуллаєв Е.З.), сектору культури і туризму (Горячих О.І.), сектору у справах сім’ї, молоді та спорту      (Яценко А.І.), сектору з питань надзвичайних ситуацій (Кітаєв В.І.):

1.1. Забезпечити своєчасний та якісний розгляд звернень про надання безоплатної первинної правової допомоги та проведення особистого прийому осіб висококваліфікованими працівниками для надання безоплатної первинної правової допомоги.

1.2. Затвердити графіки особистого прийому осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, та оприлюднити їх у засобах масової інформації.

2. Начальнику юридичного відділу апарату Овідіопольської районної державної адміністрації (Уланова В.В.) забезпечити проведення працівниками відділу особистого прийому осіб для надання безоплатної первинної правової допомоги в апараті Овідіопольської районної державної адміністрації кожної другої та четвертої середи місяця з 14.00 до 16.30 за адресою: вулиця Т. Шевченка, 169, каб. 301.

 3. Сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату районної державної адміністрації (Адаховська С.Г.) забезпечити оприлюднення даного розпорядження та графіків структурних підрозділів Овідіопольської районної державної адміністрації особистого прийому осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, у друкованих засобах масової інформації та на офіційній веб-сторінці Овідіопольської районної державної адміністрації Одеської області веб-сайту Одеської обласної державної адміністрації.

 4. Усім причетним до виконання даного розпорядження до 26.09.2011 року надати до відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації інформацію про проведену роботу.

 5. Відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації (Добіжа Г.А.) узагальнити надані матеріали та до 03.10.2011 року поінформувати голову районної державної адміністрації про виконання розпорядження.

 6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови та керівника апарату районної державної адміністрації.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                   М.А. Жидков