27.06.2019

Протокол № 1 засідання ініціативної групи від 22.04.2019 року

ПРОТОКОЛ № 1 

засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Овідіопольській районній державній адміністрації

 

 

22 квітня 2019 року                                                                       смт  Овідіополь,

кабінет № 319, РДА

 Присутніх - 5: Гурська О.П., начальник відділу організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату Овідіопольської районної державної адміністрації; Котлінська С.С. головний спеціаліст відділу організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату Овідіопольської районної державної адміністрації;                         Орлова Т.М., голова Овідіопольського районного осередку Всеукраїнської екологічної ліги в Одеській області; Пушнова О.Г., голова Овідіопольської районної організації профспілки працівників освіти і науки України; Хоперія Г.Д., голова громадської спілки «Об’єднання учасників бойових дій Овідіопольщини».

 Порядок денний:

 1.                 Визначення відповідального члена ініціативної групи за ведення протоколів засідань ініціативної групи та прийняття документів від Інститутів громадянського суспільства.

 2.                 Про дату, місце та основні етапи проведення установчих зборів.

 3.                 План інформаційної кампанії (оприлюднення на офіційному веб-сайті, в районній газеті «Наддністрянська правда»).

 

СЛУХАЛИ:

  1. Визначення відповідального члена ініціативної групи за ведення протоколів засідань ініціативної групи та прийняття документів від Інститутів громадянського суспільства.

 ВИСТУПИЛИ: Хоперія Г.Д., вніс пропозицію визначити відповідального за прийняття документів від Інститутів громадянського суспільства та ведення протоколів засідань ініціативної групи 

 

 СЛУХАЛИ:

2. Про дату, місце та основні етапи проведення установчих зборів.

 ВИСТУПИЛИ: Гурська О.П., внесла пропозицію встановити дату проведення засідання установчих зборів для формування складу громадської ради при Овідіопольській районній державній адміністрації – 12 червня 2019 року.

 CЛУХАЛИ:

3. Про інформаційну кампанії (оприлюднення на офіційному веб-сайті, в районній газеті «Наддністрянська правда»).

 2ВИСТУПИЛИ: Хоперія Г.Д., зазначив, що згідно розпорядження тимчасово виконуючого обов’язки голови від 16.04.2019 року № 136/А-2019 необхідно погодити повідомлення ініціативної групи у тимчасово виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації для розміщення в подальшому на веб-сайті та в районній газеті. 

 

 ВИРІШИЛИ:

1. Визначити відповідальною за прийняття документів від Інститутів громадянського суспільства та ведення протоколів засідань ініціативної групи  начальника відділу організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату Овідіопольської районної державної адміністрації Гурську О.П.

2. Визнати датою проведення установчих зборів з формування громадської ради при Овідіопольській районній державній адміністрації 12 червня 2017 року о 15-й годині в залі засідань Овідіопольської районної ради.

3. Погодити інформаційне повідомлення про дату проведення установчих зборів, зразки документів для реєстрації та інформацію про діяльність ініціативної групи для подальшого розміщення на офіційному веб-сайті Овідіопольської районної державної адміністрації та в районній газеті «Наддністрянська правда». Відповідальна – Котлінська С.С.

 

Секретар ініціативної групи                                                         О.П. Гурська

 

 

Котлінська С.С.

 

Пушнова О.Г.

 

Хоперія Г.Д.

 

Орлова Т.М.