11.05.2017

ПРОТОКОЛ № 1 засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при Овідіопольській районній державній адміністрації

ПРОТОКОЛ № 1 

засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при Овідіопольській районній державній адміністрації 

 11 травня 2017 року                                                                                                                смт Овідіополь, кабінет 319 РДА 


 Присутніх - 5: 

 1. Гайдачевська Г.В., в.о. завідувача сектору прес-служби апарату Овідіопольської райдержадміністрації 

2. Рябоконь С.М., головний спеціаліст відділу культури, релігій та охорони пам’яток культурної спадщини Овідіопольської райдержадміністрації; 

3. Гудименко А.А., член ГО «Нащадки Овідія»;

 4. Пушнова О.Г., голова Овідіопольської районної організації профспілки працівників освіти і науки України; 

5. Чубін А.М., член релігійної громади Покрови Пресвятої Богородиці УП Церкви КП. 

На порядку денному: 

1. Визначення відповідального члена ініціативної групи за ведення протоколів засідань ініціативної групи та прийняття документів від ІГС. 

2. Про дату, місце та основні етапи проведення установчих зборів. 

3. Затвердження зразків документів від кандидатів у громадську раду при Овідіопольській РДА.

 4. План інформаційної кампанії (оприлюднення на веб-сайті, газеті «Наддністрянська правда». 

СЛУХАЛИ: Чубіна А.М., який вніс пропозицію встановити дату проведення установчих зборів – 12 червня 2017 року. 

Гайдачевська Г.В., яка проінформувала присутніх про методичні рекомендації щодо організаційних етапів з підготовки проведення установчих зборів по формуванню громадської ради.

 Гудименко А.А.., який вніс пропозицію визначити відповідальною за прийняття документів від ІГС Рябоконь С.М. 

ВИРІШИЛИ: 

 1.Взяти за основу зразки документів, що запропоновані Партнерством інститутів громадянського суспільства на підтримку громадських рад, викладених в методичній розробці.

 2. Відповідальною за прийняття документів і реєстрацію їх в журналі доручити Рябоконь С.М., секретарю ініціативної групи.

 3. Визнати датою проведення установчих зборів з формування громадської ради при Овідіопольській райдержадміністрації 12 червня 2017 року о 15-й годині в залі засідань Овідіопольської районної ради. 

4. Надати інформаційні повідомлення про дату проведення установчих зборів, зразки документів для реєстрації та інформацію про діяльність ініціативної групи на веб-сайт Овідіопольської РДА та в районній газеті «Наддністрянська правда». 

Відповідальна – Рябоконь С.М. 

 Секретар С.М. Рябоконь 

 Г.В.Гайдачевська 

 А.А. Гудименко 

 А.М.Чубін 

 О.Г. Пушнова