30.07.2020

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций відвідав Овідіопольський район та поспілкувався з жителями району

Сьогодні голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций з робочою поїздкою відвідав Овідіопольський район. Очільник області провів зустріч та поспілкувався з жителями району про нагальні проблеми. Серед піднятих питань – ремонт доріг місцевого та обласного значення, дотримання вимог пожежної безпеки у закладах освіти району, виділення додаткових коштів з обласного та державного бюджетів на будівництво та реконструкцію об’єктів соціально-культурного призначення, надання допомоги аграріям, які зазнали втрат від посухи, забезпечення соціального захисту пільгових категорій населення, розвиток туризму та інші.

Разом з головою обласної державної адміністрації до району завітали керівники правоохоронних органів, ДНСН та профільних департаментів облдержадміністрації. На зустрічі був присутній і народний депутат України Сергій Колебошин. Під час спілкування надавалися відповідні доручення керівникам різного рівня. По деяким питанням надавав роз’яснення виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Ігор Ільченко.

Після зустрічі з мешканцями Максим Куций особисто перевірив реалізацію президентської програми «Велике будівництво» реконструкцію з розширенням дитячого навчального закладу «Ромашка». Роботи на цьому об’єкті на стадії завершення, завдяки фінансуванню з обласного та державного бюджету. Інфраструктура району розвивається

Питання, що потребують детального вивчення та розв’язання очільник області разом з правоохоронними органами взяли під контроль.